Filtruj według

Cena
Producenci
Rozmiar
Płeć
Kolor
Flex /sztywność/ buta
Szerokość buta
Filtruj

Buty narciarskie męskie

Męskie buty narciarskie

Buty narciarskie męskie to łącznik między stopą a nartami, warto więc zadbać o to aby był prawidłowo dobrany. Oferujemy modele pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Nordica, Atomic, Dalbello, Fischer, Salomon i Head, występujące w różnych rozmiarach - od 15,5 do 33,5 cala i wielu wariantach sztywności (flexi).

Filtrowanie produktów »

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Buty narciarskie męskie dla początkujących

Polecamy męskie buty narciarskie - modele dostosowane zarówno do potrzeb początkujących narciarzy, jak i  zaawansowanych profesjonalistów. Dla osób rozpoczynających przygodę z narciarstwem polecane są narty z flexem mniejszym niż 60, ponieważ dają nie wprawionej stopie odrobinę ruchomości. Narciarze zaawansowani powinni sięgać po buty z flexem 70-90, natomiast zawodowcy najczęściej wybierają flex 100 i wyższy. Całkowicie usztywniona stopa zapewnia znakomitą reaktywność nart, niezbędną dla osiągania jak najlepszych wyników. Buty narciarskie uniwersalne pozwalają na regulację flexu, żeby nadążyć za poziomem zaawansowania narciarza. Na stoku liczy się przede wszystkim komfort, męskie buty narciarskie posiadają specjalnie wzmocnione klamry, utrzymujące but w jednym miejscu. Dobierając rozmiar butów narciarskich warto pamiętać o tym, że wkładka powinna być idealnie dopasowana do długości stopy, przy luźno rozprostowanych palcach. Sprawdzając rozmiar, należy stać na lekko ugiętych nogach, imitując w ten sposób pochyłość stoku. Buty narciarskie męskie wykonane są z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, odpornych na drobne uszkodzenia, zarysowania i niskie temperatury. Wszelkie dodatkowe opcje zastosowane w butach narciarskich, typu Dynamic Frame, opcja komfortowego zakładania butów oraz specjalne wkładki regulujące nachylenie stopy, gwarantują lepszy balans w czasie jazdy. Specjalna konstrukcja umożliwia znacznie dynamiczną reakcję podeszwy w momencie wygięcia narty.

Buty narciarskie unisex - czy to również buty męskie?

Tym co cechuje buty narciarskie unisex jest ich uniwersalność. W przeciwieństwie do dedykowanych modeli, posiadają nieco wyższą cholewkę, wagą zbliżone są do modeli męskich, ale można dobierać je niezależnie od płci.

Męskie
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami