Filtruj według

Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Kolor
Filtruj

Deskorolki

Deskorolka to sposób na dobrą zabawę, naukę równowagi, stabilności, jednocześnie możliwość szybkiego poruszania się po zatłoczonych ulicach miast. Przygotowaliśmy w ofercie modele, które na to pozwolą. Zadbaliśmy o różnorodność oferty, bo wiemy, że nasi klienci mają różne priorytety oraz wymagania. Znajdziesz u nas więc deskorolki dla dorosłych, ale również modele przeznaczone dla najmłodszych, modele dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych amatorów skateboardingu. Dostępne są również modele deskorolek dla dziewczyn i chłopców. Wszystko to sprawia, że każdy będzie miał szansę zakupić jeden z modeli w naszym sklepie z deskorolkami. Liczymy na to, że poszczególne wersje przygotowane przez zaufanych dostawców sprostają Twoim oczekiwaniom. To solidne produkty, sprawdzane pod kątem trwałości oraz jakości wykonania. Co więcej, często występują z kołami, które można wymieniać po dłuższym czasie użytkowania lub ewentualnych uszkodzeniach.

Filtrowanie produktów »

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

W sklepie internetowym DobreNarty postawiliśmy na jakość. Stąd wytrzymałe konstrukcje wszystkich deskorolek. Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować asortyment pod kątem tego, w jakich warunkach będą użytkowane poszczególne modele. Nie zabrakło więc wersji idealnych do jazdy po mieście, jak i tych, które będziesz mógł wykorzystać do nauki sztuczek w skate parku. Nasze modele mają łożyska ABEC 7, jedne z najtrwalszych dostępnych na rynku. Co więcej, wśród parametrów różniących poszczególne modele możemy znaleźć zmienny rozstaw osi, wymiary i wielkość kół. Wszystko po to, abyś mógł dostosować egzemplarz do własnych potrzeb. Mamy nadzieję, że szybko i bez najmniejszego problemu znajdziesz model deskorolki dla siebie!

Jakość wykonania naszych deskorolek

Deskorolka dla początkujących musi być przede wszystkim trwała. W końcu może się okazać, że często będzie obracana do góry nogami w trakcie nauki sztuczek. Co więcej, sama nauka jazdy na jednym z naszych modeli powinna być płynna i bezproblemowa. Stąd w ofercie modele o trwałej, stabilnej konstrukcji wykonanej z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, decki w naszych deskorolkach zostały wyposażone w dodatkowy materiał antypoślizgowy, co ułatwi stawianie pierwszych kroków w nauce. Gdy już będziesz w stanie spokojnie podróżować na deskorolce, możesz liczyć na łatwe pokonywanie zakrętów za sprawą kółek Square Lip o ostro zakończonych krawędziach.

Wybierz model deskorolki dopasowany do Twoich oczekiwań

Nasza oferta obejmuje deskorolki dla dzieci i dorosłych. Z tego powodu każdy znajdzie model dla siebie. Chcemy podkreślić, że poszczególne różnią się od siebie nie tylko rozstawem osi czy wymiarami, ale także wzornictwem. Nie brak modeli inspirowanych latami 50. ubiegłego wieku. Są tradycyjne, gładkie wersje, jak i te z wyjątkowymi wzorami, które rzucają się w oczy. Oczywiście ostateczny wybór należy już tylko do Ciebie. Co ważne, nasza oferta wciąż się powiększa, możesz liczyć na kolejne nowości już wkrótce. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego modelu do Twojego wieku, wieku dziecka, umiejętności jazdy czy terenu, po którym będziecie podróżować.

Deskorolki
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami