Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Kijki skiturowe

Trudno wyobrazić sobie górską wędrówkę na nartach bez kijów skiturowych. Podczas takiej wycieczki na narciarzy czekają nie tylko strome podejścia, ale również dziury czy odstające i oblodzone skały. Jednym słowem nierówny teren to coś, do czego każdy górski turysta powinien przywyknąć. 

Filtrowanie produktów »

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Jednak, aby taka podróż była bezpieczna i w ogóle możliwa, potrzebujesz odpowiedniego obuwia, nart czy wiązań. Na liście obowiązkowego wyposażenia znajdują się również kijki skiturowe. Co istotne, w czasie marszu stanowią punkt zaczepienia i umożliwiają Ci podejście, natomiast podczas zjazdu stabilizują Twoją pozycję.

Kije skiturowe dwuczęściowe i trzyczęściowe

Lekkie kije skitourowe to przede wszystkim modele dwuczęściowe. Sprawdzą się one głównie podczas marszu, ponieważ po rozłożeniu są odpowiednio sztywne. Stają się więc niemal niezawodnym wsparciem nawet podczas najtrudniejszych podejść w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Jeden system zaciskowy oraz dwa teleskopy to równocześnie mniej elementów, które mogą ulec uszkodzeniu. 

Kije skitourowe trzyczęściowe to większa elastyczność podczas transportu - po złożeniu zajmują bowiem znacznie mniej miejsca, niż ich dwuczęściowe odpowiedniki. Ten wariant sprawdzi się równocześnie podczas marszu, jak i zjazdu.

Kije teleskopowe skiturowe w DobreNarty.pl

Aby czerpać prawdziwą radość ze skituringu, zainwestuj w kijki skiturowe od znanych i cenionych producentów. W naszym sklepie postawiliśmy na marki, które od lat wspierają nie tylko początkujących narciarzy, ale również zawodowców.

Wśród naszych propozycji znajdziesz, między innymi:

• kijki skiturowe Leki,

• kije skiturowe Komperdel,

• kije skiturowe Majesty,

• kije skiturowe Viking.

Szeroki wybór znanych i cenionych marek, a do tego wiele wariantów kolorystycznych pozwalają nam wierzyć, że nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie wśród asortymentu coś dla siebie. 

Koniecznie zatem sprawdź jakie kijki skiturowe oddajemy do Twojej dyspozycji i skompletuj sprzęt narciarski, który stanie się niezawodnym towarzyszem podczas każdej wyprawy!

Powrót do góry