Filtruj według
Nowa kolekcja
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
23 2519
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Triathlon

Triathlon to niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Mówiąc wprost, potrafi wykrzesać z człowieka ostatnie poty. Osoby, które ją uprawiają, muszą być wysportowane, bardzo wytrzymałe i przede wszystkim wykazywać wysoką wydolność organizmu. Chcemy jednak podkreślić, że bieganie, pływanie i kolarstwo wymaga także odpowiedniego sprzętu, który sprawdzi się w sytuacjach wzmożonego wysiłku. 

Filtrowanie produktów »

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-24 z 34 pozycji
Pokazano 1-24 z 34 pozycji

W naszym asortymencie znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością przydadzą Ci się podczas startów w zawodach triathlonowych, ale również w trakcie treningu. Sklep DobreNarty.pl oferuje sprzęt triathlonowy, dzięki któremu będziesz w stanie zaopatrzyć się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Przygotowaliśmy wiele produktów, które przede wszystkim ułatwią codzienny trening, jak i podejmowanie wyzwań w zawodach. 

Przygotowania do triathlonu - zadbaj o odzież i sprzęt

Triathlon dla początkujących może okazać się dyscypliną trudną i wymagającą. Warto więc zadbać o niezbędny sprzęt, który może wiele ułatwić. Przykładem może być specjalna odzież triathlonowa, a dokładnie pianki. Tych nie może zabraknąć, gdy decydujesz się na pływanie. Pianka pozwala zwiększyć pławność, a mimo to nie powinna specjalnie krępować ruchów, dzięki czemu zapewnia odpowiednią swobodę. Pianki, jakie przygotowaliśmy, są bardzo rozciągliwe, niezwykle komfortowe, a wciąż trwałe, wykonane na przykład z neoprenu. Co ważne, wyposażone zostały w gruby pas neoprenowy na piersi, dzięki czemu osoby ze złą techniką oddychania nie będą obracać się na plecy w trakcie pływania.

Bezpieczny sprzęt do triathlonu

Sprzęt do triathlonu, jaki mamy w ofercie to również bojki bezpieczeństwa. Nie zabrakło daszków świetnie sprawdzających się w upalne dni, ale również pasów startowych. To wręcz niezbędny element, gdy decydujesz się wziąć udział w swoich pierwszych zawodach, ale również tych kolejnych. Pasy, jakie przygotowaliśmy, zostały wykonane z elastycznych, miękkich materiałów. Mają solidne zaczepy na numer startowy, mocuje się je na ciele z pomocą klamry. Mamy nadzieję, że znajdziesz pas dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprzęt triathlonowy
Powrót do góry