Filtruj według

Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Triathlon

Triathlon to niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Mówiąc wprost, potrafi wykrzesać z człowieka ostatnie poty. Osoby, które ją uprawiają, muszą być wysportowane, bardzo wytrzymałe i przede wszystkim wykazywać wysoką wydolność organizmu. Chcemy jednak podkreślić, że bieganie, pływanie i kolarstwo wymaga także odpowiedniego sprzętu, który sprawdzi się w sytuacjach wzmożonego wysiłku. 

Filtrowanie produktów »

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-24 z 36 pozycji
Pokazano 1-24 z 36 pozycji

W naszym asortymencie znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością przydadzą Ci się podczas startów w zawodach triathlonowych, ale również w trakcie treningu. Sklep DobreNarty.pl oferuje sprzęt triathlonowy, dzięki któremu będziesz w stanie zaopatrzyć się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Przygotowaliśmy wiele produktów, które przede wszystkim ułatwią codzienny trening, jak i podejmowanie wyzwań w zawodach. 

Przygotowania do triathlonu - zadbaj o odzież i sprzęt

Triathlon dla początkujących może okazać się dyscypliną trudną i wymagającą. Warto więc zadbać o niezbędny sprzęt, który może wiele ułatwić. Przykładem może być specjalna odzież triathlonowa, a dokładnie pianki. Tych nie może zabraknąć, gdy decydujesz się na pływanie. Pianka pozwala zwiększyć pławność, a mimo to nie powinna specjalnie krępować ruchów, dzięki czemu zapewnia odpowiednią swobodę. Pianki, jakie przygotowaliśmy, są bardzo rozciągliwe, niezwykle komfortowe, a wciąż trwałe, wykonane na przykład z neoprenu. Co ważne, wyposażone zostały w gruby pas neoprenowy na piersi, dzięki czemu osoby ze złą techniką oddychania nie będą obracać się na plecy w trakcie pływania.

Bezpieczny sprzęt do triathlonu

Sprzęt do triathlonu, jaki mamy w ofercie to również bojki bezpieczeństwa. Nie zabrakło daszków świetnie sprawdzających się w upalne dni, ale również pasów startowych. To wręcz niezbędny element, gdy decydujesz się wziąć udział w swoich pierwszych zawodach, ale również tych kolejnych. Pasy, jakie przygotowaliśmy, zostały wykonane z elastycznych, miękkich materiałów. Mają solidne zaczepy na numer startowy, mocuje się je na ciele z pomocą klamry. Mamy nadzieję, że znajdziesz pas dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprzęt triathlonowy
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami