Filtruj według

Nowa kolekcja
Kategorie
Cena
Producenci
Rozmiar
Płeć
Kolor
Flex /sztywność/ buta
więcej... mniej
Szerokość buta
Filtruj

Buty narciarskie zjazdowe

Odpowiednie buty zjazdowe

Buty narciarskie to podstawowy element zestawy narciarskiego, ponieważ to one łączą ciało z nartami. Ze względu na tak ważną funkcję, warto szczególnie mocno przyłożyć się do wyboru odpowiednich butów narciarskich. Odpowiednio dobrane buty narciarskie mogą odkryć potencjał narciarza zjazdowego. Buty narciarskie zjazdowe dobrane źle i bez namysłu, z pewnością będą utrudniać aktywność zimową. Obuwie dobieramy kierując się własnymi umiejętnościami, stylem jazdy i wygodą użytkowania.

Filtrowanie produktów »

Jest 131 produktów.

Pokazano 1-24 z 131 pozycji
Pokazano 1-24 z 131 pozycji

Buty narciarskie zjazdowe o odpowiedniej konstrukcji

Buty do nart zjazdowych mają dwuwarstwową konstrukcję: twardą, zewnętrzną skorupę oraz miękką wewnętrzną wkładkę, która pochłania wstrząsy i utrzymuje ciepło. Skorupa zapewnia odpowiednią elastyczność i bezpieczeństwo. Większość butów dla dorosłych otwiera się analogicznie do butów trekkingowych (na 3 lub 4 klamry), natomiast wśród butów narciarskich dziecięcych, często stosowane jest rozwiązanie polegające na wkładaniu butów od tyłu, co sprawia, że są wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze dla laika. Im bardziej elastyczny i miękki but, tym większa swoboda dla początkującego lub rekreacyjnego narciarza. Sztywne buty (o współczynniku flex 110 i wyższym) są idealne dla narciarzy zaawansowanych . But narciarski musi dobrze opinać nogę i przylegać, aby narciarz mógł mieć pełną kontrolę nad nartami.

Gdzie kupić dobre buty zjazdowe?

Aktualnie nikogo nie dziwi fakt, że buty narciarskie można kupić przez internet - znając siebie i swoje możliwości można w prostu sposób dotrzeć do modelu, który będzie zaspokajał potrzeby estetyczne i praktyczne, a także będzie w cenie, która nas zadowala. Wysokiej jakości buty narciarskie do nart zjazdowych można kupić w sklepie Dobre Narty w wersji zarówno nowej jak i używanej. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady doświadczonego doradcy, koniecznie przyjedź osobiście i znajdź buty zjazdowe nowe lub buty zjazdowe używane, które będą towarzyszyły ci w szaleństwach na stoku w kolejnych sezonach. Czy już wiesz jakich butów potrzebujesz? Sprawdź ofertę naszego sklepu.

Zjazdowe
Powrót do góry