Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Wiązania skiturowe

Wbrew pozorom wiązania skiturowe to jeden z ważniejszych elementów kompletowania narciarskiego sprzętu. Zaraz po nartach i butach, to właśnie na nie powinieneś zwrócić szczególną uwagę. 

Filtrowanie produktów »

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Zanim jednak przystąpisz do wybierania odpowiedniego modelu, powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań. W jaki sposób będziesz poruszał się na nartach? Czy będą to głównie szybkie zjazdy po nieprzetartych szlakach, czy raczej długie wędrówki po stromych zboczach? Nie bez znaczenia jest tu również powierzchnia, po której zamierzasz wędrować. Czy będzie to raczej miękki „puch” czy twarde, oblodzone ścieżki? 

W każdym z tych wariantów bowiem sprawdzą się nieco inne wiązania skiturowe. Jeśli już wiesz, która wersja aktywności jest dla Ciebie, śmiało rusz po odpowiednie wiązania!

Wiązania skiturowe od najlepszych

Skituring to odmiana narciarstwa, która wymaga nie tylko odpowiedniego przygotowania fizycznego, ale również dobrze skompletowanego sprzętu. Wiązania do skituringu umożliwiają użytkownikowi podchodzenie pod strome zbocza dzięki ruchomej pięcie. Jednocześnie mają opcję całkowitego wpięcia buta, co jest niezbędne podczas zjazdu.

Wśród wiązań skiturowych wyróżniamy dwie opcje: wiązania skiturowe pionowe i wiązania skiturowe szynowe. W pierwszym wariancie bolce znajdują się w przedniej części wiązania i przytrzymują but za specjalne wgłębienia. Ich atutem jest przede wszystkim niska waga, co szczególnie pokochali użytkownicy startujący w zawodach. 

Druga opcja umożliwia wpięcie praktycznie każdego buta narciarskiego, a szyna porusza się w trakcie podejścia. Dzięki temu możliwe jest unoszenie pięty, a w razie upadku buty automatycznie się wypinają.

W DobreNarty.pl wiemy, że jak wiele narciarzy, tak wiele potrzeb i preferencji. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz duży wybór wiązań skiturowych od doświadczonych producentów. A są to między innymi:

• wiązania skiturowe Marker,

• wiązania skiturowe Dynafit,

• wiązania skiturowe ATK,

• wiązania skiturowe Maker,

• wiązania skiturowe Plum.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie!

Wiązania skiturowe
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami