Filtruj według

Nowa kolekcja
Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Buty piłkarskie i korki

Jakie buty piłkarskie wybrać?

Polecamy wyróżniające się niebywałą oryginalnością i funkcjonalnością buty piłkarskie, stworzone zarówno dla sympatyków, jak również amatorów oraz profesjonalistów, muszą spełniać szereg zadań. Użytkownicy oczekują, że obuwie okaże się stworzone nawet do najtrudniejszych warunków zarówno pogodowych, jak i tych dotyczących nawierzchni. Czym wyróżniają się buty piłkarskie Nike i co czyni w nich gwarancję zadowolenia użytkownika?

Filtrowanie produktów »

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Buty piłkarskie dla profesjonalistów oraz graczy amatorskich

Piłkarze jak i zarówno piłkarki nie zważając na ich boiskowe doświadczenie, wymagają od producenta dbałości o najdrobniejszy detal. Spośród butów o przeznaczeniu sportowym  możemy wyróżnić modele takie jak korki, halowe buty piłkarskie oraz profesjonalne buty piłkarskie, stosowane przez zawodowców. Każdy rodzaj polecanych przez nas butów, może spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania na boisku. Korki piłkarskie są butami przystosowanymi głównie na mecze. Model ten sprawdza się w czasie użytkowania zarówno na sztucznej, jak i prawdziwej murawie. Ich wielofunkcyjność sprawdza się na każdym rodzaju nawierzchni, rozpoczynając na miękkim, do tych najbardziej twardych. Buty piłkarskie Nike w swojej bogatej ofercie łączą tradycję z najnowszymi trendami, zyskującymi popularność. Dostępne są również modele, które od niedawna zagościły na rynku, odznaczające się unikatowymi wzorami i kolorami.

Halowe buty piłkarskie cieszą się równie dużym zainteresowaniem wśród wszystkich sympatyków piłki nożnej

Głównym przeznaczeniem obuwia tego typu jest gra na hali - staranne wykonanie podeszwy, pozwala na uniknięcie poślizgnięcia się na parkiecie. Odpowiednio dobrany materiał przepuszcza powietrze, co jest ważne w dbałości o komfort i wygodę piłkarza. Profesjonalne buty piłkarskie zostały stworzone dla zawodowców oraz graczy amatorskich, stawiających wysokie wymagania wobec wybieranego przez siebie osprzętowania sportowego. W naszej ofercie dostępnych jest wiele różnorodnych modeli obuwia, które bez trudu można dopasować do swoich potrzeb.  

Buty piłkarskie i korki
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami