"Misją marki dobrenarty.pl jest zwiększenie liczby osób uprawiających sport w zdrowy sposób, z dobrze dobranym sprzętem sportowym"
Jakub Lenczowski
Założyciel i właściciel marki Dobre Narty

Działamy, żeby podnieść świadomości na temat bezpiecznego uprawiania sportu, zachęcić do podejmowania zdrowej aktywności - a naszym celem jest  spełnienie oczekiwań zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

2022

Wiosną 2023 roku uruchamiamy nowy sklep internetowy - dobrysport.pl - gdzie będziemy oferować sprzęt do uprawiania sportów letnich i całosezonowych w kategoriach biegania, turystyki, rolkarstwa i fitnessu.

2021

Sklepy dobrenarty.pl realizują ponad 21 tysięcy transakcji rocznie. W ciągu roku zanotowaliśmy wzrost sprzedaży  o 97% oraz wartości koszyka o 26%. Na profilach sklepu mamy 600 pozytywnych opinii. Nowe kolekcje to ponad 90% sprzedaży, ale nie zapominamy również o usługach wymiany nart, serwisie narciarskim, wypożyczaniu nart i skiturów oraz bootfittingu. 

2017

Przez 15 lat działalności sprzedaliśmy ponad 100 tysięcy par nart używanych i staliśmy się rozpoznawalni w tym zakresie. Obserwując jednak trendy rynkowe, podejmujemy decyzję o zmianie strategii działania i silniejszej koncentracji na sprzedaży sprzętu kolekcyjnego, aby dostarczyć wyższą jakość naszym Klientom.

2011

Otwarcie 400-metrowego salonu narciarskiego w Modlnicy. Usługa wymiany nart dla dzieci okazała się hitem, ledwie byliśmy w stanie obsłużyć wszystkich naszych klientów. Prężnie działa również serwis narciarski i wypożyczalnia.

2007

Otwarcie pierwszego sklepu przy ul. Kłuszyńskiej koło Zakopiańskiej. Był to drewniany budynek postawiony własnym nakładem pieniężnym, ogrzewany piecykiem “kozą”. W zimie cieszył się ogromną popularnością wśród klientów, którzy czasem stali w kolejce pod sklepem bo w środku było zbyt ciasno :-)

2004

Powstanie pierwszej wersji strony dobrenarty.pl

Sprzedaż przez Internet ruszyła również w okresie letnim, a sąsiedzi patrzyli się na mnie podejrzliwie gdy codziennie zanosiłem na pocztę futerał wypchany nartami :-)

2002

Dobre Narty powstały właściwie przez przypadek. Kolega zachęcił mnie, abym pojechał z nim do Austrii i kupił 7 par używanych nart rentalowych, a następnie spróbował sprzedać je na giełdzie narciarskiej. Okazało się że mam talent handlowy! :-) Niedługo po tym zatrudniłem pierwszego pracownika, który własnoręcznie wykonał przyczepkę-blaszankę, którą z wykorzystaniem Skody Favorit woziliśmy narty i buty z Austrii - nawet 2 razy w tygodniu :-)

Jesteś w dobrym miejscu

Zatrudniamy specjalistów znających się świetnie na produktach które oferujemy, a produkty dobieramy pod konkretne potrzeby i umiejętności Klienta. Towarzyszymy sportowcom amatorom i profesjonalistom w ich drodze podnoszenia umiejętności sportowych. 

 Zapewniamy dostępność najlepszego sprzętu sportowego, udostępniamy możliwość wypożyczenia i wymiany nart, usługi serwisowe, bootfitting, usługę Footbalance i wypożyczamy sprzęt triathlonowy.

 Jesteśmy tu dla Ciebie :)

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami