Filtruj według

Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Piłka nożna

Zdecydowałeś się regularnie grać w piłkę nożną? Świetnie się składa, przygotowaliśmy bowiem ofertę, w której znajdziesz przydatne akcesoria piłkarskie. Co ważne, skupiliśmy się na dywersyfikacji asortymentu, dzięki czemu w ofercie znajdziesz stroje piłkarskie przeznaczone zarówno dla dorosłych mężczyzn, jak i dzieci. Znajdziesz u nas naprawdę duży wybór odzieży niezbędnej do uprawiania tego sportu. Mamy coś dla zawodników z pola, jak i dla bramkarza. W końcu podczas meczu będziesz wyglądał jak prawdziwy gracz bez względu na to czy będzie to orlik, hala sportowa, czy pełnowymiarowe boisko sportowe. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w tej kategorii. Nie zabraknie nowości w najbliższym czasie, dlatego warto na bieżąco sprawdzać dostępną tutaj ofertę.

Filtrowanie produktów »

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Rzeczy do piłki nożnej, jakich potrzebujesz to przede wszystkim spodenki i koszulka. Bramkarz z kolei potrzebuje odpowiednich rękawic, które pozwolą sparować silne strzały bez ryzyka kontuzji nadgarstka. Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty ochraniaczy do piłki nożnej w różnych rozmiarach, dopasowanych do różnych wymagań, wieku, ale i gustów. Doskonale wiemy, że nie wszyscy zawodnicy cenią sobie ochraniacze duże, obejmujące większą powierzchnię dolnej części nogi. Coraz więcej osób sięga po te mniejsze, których zadaniem jest ochrona newralgicznych miejsc piszczeli. Polecamy stroje do piłki nożnej dla dzieci, jak również zestawy piłkarskie skrojone na miarę Twoich oczekiwań. 

Obuwie piłkarskie dla profesjonalistów i amatorów

Każdy zawodnik z pola wie jak ważne jest profesjonalne obuwie piłkarskie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne korki do gry na naturalnej trawie, jak również turfy przeznaczone do gry na orliku. Przygotowaliśmy ofertę, w której nie zabrakło różnorodności, możesz więc wybierać pomiędzy wieloma kolorami, a także rozmiarami. Korki i turfy wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nawet dłuższe i regularne użytkowanie nie wpłynie znacząco na stopień ich sprawności. Oczywiście zachęcamy do regularnego czyszczenia i dbania o obuwie piłkarskie, dzięki czemu posłuży nam jeszcze dłużej.

Piłka nożna
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami