Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Ochraniacze na rolki

Odpowiednie zabezpieczenie podczas jazdy na rolkach wydaje się niezbędne. Zwłaszcza na samym początku, gdy Twoje umiejętności jeszcze nie pozwalają Ci na swobodną jazdę bez ryzyka upadku. W takich przypadku warto zaopatrzyć się w dobrej jakości ochraniacze na rolki. Dzięki nim spotkanie z nawierzchnią okaże się znacznie mniej kłopotliwe. Przede wszystkim możesz liczyć na ochronę przed poważnymi uszkodzeniami ciała – złamaniami, zwichnięciami, czy też poważnymi stłuczeniami.

Filtrowanie produktów »

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ochraniacze na rolki dla dorosłych, jak i dla dzieci. Występują one w różnych zestawach, których elementy łatwo dobierzesz do swoich potrzeb, jak również stylu jazdy. Serdecznie zachęcamy więc do zapoznania się z całym katalogiem produktów.

Z czego składają się ochraniacze na rolki?

To Ty decydujesz, jakie elementy zechcesz założyć, jednak proponowane zestawy zazwyczaj składają się ze specjalnych ochraniaczy na łokcie i kolana. Do tego dojść mogą również osłony na nadgarstki. Co ważne, możesz wykorzystać je podczas jazdy nie tylko na rolkach, ale też na deskorolce, wrotkach i hulajnogach.

Czy tego typu produkty są niezbędne? Choć może się wydawać, że nie, praktyka pokazuje coś zupełnie innego. Każdy upadek bez ochraniaczy jest znacznie groźniejszy. Bez względu na to, czy dochodzi do niego na asfalcie, ścieżce rowerowej, kostce brukowej, czy może na specjalnym torze. Nawet wówczas, gdy poruszasz się z niewielką prędkością, istnieje ryzyko poważnych konsekwencji jeśli newralgiczne części ciała nie będą odpowiednio zabezpieczone. W najlepszym przypadku potłuczesz się, a na Twoim ciele pojawią się siniaki, w najgorszym natomiast dojdzie do złamania lub jeszcze poważniejszego uszkodzenia ciała.

Wszystko to sprawia, że ochraniacze stanowią kluczowe wyposażenie praktycznie każdego rolkarza. Uwagę warto zwrócić zwłaszcza na ochraniacze na rolki dla dzieci, które przecież są jeszcze bardziej narażone na tego typu urazy.

Jak wybrać dobre ochraniacze na rolki?

Niezależnie od tego, czy celujesz przede wszystkim w ochraniacze na nadgarstki na rolki, czy interesuje Cię cały komplet, warto zwracać uwagę na zastosowane materiały. Powinny być one na tyle twarde i wytrzymałe, by we właściwy sposób zamortyzować upadek.

Oczywiście sama ochrona to nie koniec. Spore znaczenie ma też oddychalność warstwy wierzchniej i odprowadzanie wilgoci. Wszystko po to, aby skóra nie uległa przegrzaniu i żeby noszenie ochraniaczy było po prostu wygodne.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz zestawy ochraniaczy na rolki od najlepszych producentów - między innymi takich jak Ferrari, Fila, K2, Rollerblade oraz SportVida. Proponujemy zarówno ochraniacze na rolki dla dzieci, jak i większe produkty chroniące ręce i kolana osób dorosłych. Ochraniacze w naszym sklepie są zróżnicowane pod względem rozmiarów, sposobu wykonania oraz designu, co zdecydowanie ułatwia dokonanie ostatecznego wyboru.

Największą korzyścią noszenia tego typu akcesoriów jest zwiększenie bezpieczeństwa. Podczas dynamicznej jazdy zyskujesz zwiększoną ochronę przed upadkami i uderzeniami, nie tylko o samą nawierzchnię, ale również o elementy infrastruktury lub (nawet) innych rolkarzy. Takiego zabezpieczenia nie należy bagatelizować.

Ochraniacze
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami