Filtruj według

Kategorie
Producenci
Cena
Płeć
Kategoria soczewki
Kolor
Filtruj

Okulary przeciwsłoneczne

Upalny dzień i świecące prosto w oczy promienie słońca? Może odbijające się od śniegu w górach? Warto zadbać o swój komfort widzenia, ale również o wzrok ogólnie i nosić w takich sytuacjach okulary przeciwsłoneczne. Jeśli znalazłeś się tutaj, to znaczy, że właśnie tego szukasz. Przygotowaliśmy ofertę, w której nie zabraknie modeli zróżnicowanych pod kątem wykończenia i samego wykonania. Mamy okulary damskie przeciwsłoneczne o ciekawych, wyrazistych kolorach. Nie brak też modeli męskich na przykład w wersji czarnej. Co ważne, większość propozycji jest wyposażona w soczewki polaryzujące. Zlikwiduje to efekt oślepienia, a także zintensyfikuje kontrast widzenia nawet przy dużym natężeniu światła. Polecamy modne okulary przeciwsłonecznych w wielu odmianach. Mamy nadzieję, że przynajmniej jeden z nich spełni Twoje oczekiwania!

Filtrowanie produktów »

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

W naszej ofercie znajdziesz modele, których zadaniem jest ochrona przed słońcem, jednak oprócz tej funkcji okulary powinny też być odpowiednio wygodne i wytrzymałe. Producenci postawili również na jakość, tworząc zarówno soczewki, jak i pozostałe elementy okularów z najwyższej klasy dostępnych materiałów. To powoduje, że uszkodzenie ich przy prawidłowym użytkowaniu jest wręcz niemożliwe. Znajdziesz u nas również okulary przeciwsłoneczne w wersji sportowej, które możesz założyć w trakcie jazdy na rowerze czy deskorolce. Są komfortowe i dobrze przylegają do nosa i głowy, dzięki czemu ryzyko ich zgubienia jest znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych okularów.

Duży wybór okularów przeciwsłonecznych

Zdecydowaliśmy się zdywersyfikować nasz asortyment, dlatego też w tej kategorii czekają na Ciebie zróżnicowane modele okularów przeciwsłonecznych męskich i damskich. Każdy z nich występuje w kilku odcieniach do wyboru. Razem daje to wprost niezliczoną ilość możliwości wyboru. Okulary przede wszystkim różnią się kolorem soczewek - w naszej ofercie możesz znaleźć produkty z soczewkami w wersji jasnoniebieskiej, pomarańczowej, grafitowej i czarnej. 

Oprócz okularów sportowych możesz też postawić na tak zwane pilotki o cienkich oprawkach. W ofercie znajdują się także duże okulary przeciwsłoneczne o zaokrąglonych lub kwadratowych soczewkach.

Komfort widzenia nawet podczas uprawiania sportu 

Intensywne światło słoneczne daje się szczególnie we znaki, gdy promienie odbijają się od białego śniegu. Jeśli więc wyjeżdżasz na stok lub zastanawiasz się nad zwykłym spacerem w pełnym słońcu, gdy puch spokojnie spoczywa na podłożu, nie zapomnij okularów przeciwsłonecznych. Mamy modele z soczewkami polaryzacyjnymi, wyposażone w filtr UV 400. Blokuje on aż trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB oraz UVC. Modele z takim filtrem odpowiednio chronią oczy przed negatywnymi skutkami ekspozycji wzroku na mocne promienie słoneczne, co jest szczególnie ważne w trakcie mroźnych i słonecznych dni na stoku, gdy słońce szczególnie daje się we znaki. Zachęcamy do zakupów, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz, możemy także doradzić Ci w kwestii wyboru odpowiedniego modelu.

Okulary przeciwsłoneczne
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami