Filtruj według

Cena
Producenci
Rozmiar
Płeć
Kolor
Flex /sztywność/ buta
Filtruj

Buty zjazdowe unisex

Obuwie narciarskie uniwersalne

Buty są dla narciarzy jednym z najważniejszych elementów, ponieważ umożliwiają komfortowe zjeżdżanie po różnorodnych stokach. Oczywiście nie można wybrać pierwszych z brzegu butów, które przy pierwszym skręcie mogą ulec usterkom technicznym. Warto zainwestować w profesjonalne buty narciarskie, które będą mogły być z powodzeniem wykorzystywane przez cały sezon, a nawet kilka. Obuwie narciarskie uniwersalne to najlepszy wybór, ponieważ można je dobrać bardzo szybko, a przy okazji pasują każdemu typowi narciarza. Proponowane aktywnym fizycznie osobom są dość sztywne, lecz zapewniające odpowiedni komfort buty. Od wewnątrz są niezwykle ciepłe, dlatego można z nich korzystać nawet podczas niskich temperatur, co na stokach zdarza się często. Wkładki znajdujące się w butach nie tylko zapewniają ciepło, ale chronią również przed powstawaniem odcisków.

Filtrowanie produktów »

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Buty narciarskie uniwersalne powinny spełnić oczekiwania każdego narciarza, niezależnie od jego stopnia wytrenowania. Można w nich na stoku odpowiednio przenosić środek ciężkości i tym samym zabezpieczyć się przed poważnymi upadkami, które mogłyby się zakończyć siniakami lub jakimiś urazami. Uniwersalna wersja spodoba się nie tylko narciarzom, którzy lubią spokojną jazdę, ale również tym, którzy na stokach poruszają się bardziej dynamicznie i agresywnie. Warto przeznaczyć na nie swoje środki i dać się ponieść na stoku własnej wyobraźni, aby z każdego przejazdu czerpać jeszcze większą frajdę. Buty narciarskie uniwersalne zapewnią wygodę i bezpieczeństwo nawet przy rozwijaniu bardzo dużych prędkości, dlatego jeśli ktoś zdecyduje się na ich zakup, nigdy nie będzie tego żałował.

Dzięki uniwersalnym właściwościom można je odpowiednio dopasować do własnej stopy, tak aby but nie był zbyt ciasny, ani za luźny. To bardzo istotne, gdyż musi być idealnie przystosowany do wymiarów ciała narciarza, wtedy można idealnie poruszać stopą i nie obawiać się o to, że w trakcie jazdy pojawią się jakieś bóle lub skurcze. Buty cechują się nietuzinkowymi wzorami, z racji czego wyróżniają się na tle konkurencji. Z takimi butami na stokach na pewno będzie się bardzo widocznym, a pozostali narciarze zwrócą na nie uwagę. Uniwersalna wersja okaże się najlepszym wyborem zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych. Nieważne są więc prezentowane umiejętności sportowe. Buty dobrze spiszą się podczas zjazdu oraz slalomu, zależnie od tego, jakie preferencje mają poszczególni użytkownicy i na jakich stokach chcą sprawdzić wytrenowane dotychczas zdolności sportowe.

Unisex
Powrót do góry