Filtruj według
Wyprzedaż kolekcji
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
11 3200
Rozmiar
więcej... mniej
Pojemność (litry)
więcej... mniej
Flex
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Skituring

Sporty zimowe to nie tylko ekstremalne wspinaczki po górskich szczytach czy ewolucje w powietrzu na desce lub nartach. Skituring to dyscyplina, która w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów. Łączy bowiem w sobie elementy narciarstwa zjazdowego i biegowego, a to sprawia, że jest świetną alternatywą do spędzania czasu w górach, nawet dla początkujących miłośników zimowych aktywności.

Filtrowanie produktów »

Jest 168 produktów.

Pokazano 1-24 z 168 pozycji
Pokazano 1-24 z 168 pozycji

Jednak skituring, tak jak inne odmiany narciarstwa zimowego, wymaga odpowiedniego przygotowania. Wędrówka na nartach może czasem trwać wiele godzin, a pogoda w górach bywa nieprzewidywalna. By zapewnić sobie nie tylko maksymalny komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, przed wyruszeniem w trasę zadbaj o odpowiednią odzież skiturową.

Sprzęt skiturowy w DobreNarty.pl

Wyprawa narciarska w góry będzie prawdziwą przyjemnością i stanie się ekscytującym wyzwaniem, tylko wtedy, kiedy odpowiednio zadbasz o swój komfort i bezpieczeństwo. W naszym sklepie zebraliśmy wszystkie elementy, które pozwolą Ci skompletować pełną wyprawkę do skituringu. Tym samym znajdziesz u nas:

narty skiturowe,

buty skiturowe,

wiązania skiturowe,

kijki skiturowe,

kaski skiturowe,

plecaki skiturowe,

odzież skiturową.

W zależności od Twoich potrzeb trafisz u nas na sprzęt dla zaawansowanych narciarzy, jak i początkujących. Akcesoria dla dzieci, kobiet i mężczyzn pozwalają nam wierzyć, że w DobreNarty.pl wyposażysz całą rodzinę, dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. 

Jesteśmy przekonani, że zakupiony u nas sprzęt posłuży Ci niezawodnie przez wiele lat. Wszystko dlatego, że do Twojej dyspozycji oddajemy artykuły pionierów w dziedzinie odzieży narciarskiej, jak:

• Rossignol,

• Komperdell,

• Ziener,

• ATK,

• Contour,

• Majesty,

• CMP,

• Volkl,

• Atomic,

• Fischer.

Skituring to doskonała alternatywa dla każdego, kto lubi zimową aktywność. Pozwala on na zwiedzanie świata na nartach, ale też pozostawia furtkę dla osób lubiących wyzwania. W razie potrzeby spokojny spacer z powodzeniem zamienisz na zjazd ze stoku lub po wybranym zboczu góry. 

Skompletuj odpowiednią wyprawkę z DobreNarty.pl i ciesz się aktywnością nawet podczas mroźnej zimy!

Skituring
Powrót do góry