Filtruj według

Nowa kolekcja
Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Kaski Narciarskie

Cenisz sobie pełną swobodę i brak skrępowania w śnieżnych szaleństwach? Możesz mieć to wszystko, jednocześnie dbając o swoje bezpieczeństwo. Aby mieć pewność, że szaleństwa na stoku zakończą się szczęśliwie, zadbaj o dobry kask narciarski.

Filtrowanie produktów »

Jest 140 produktów.

Pokazano 1-24 z 140 pozycji
Pokazano 1-24 z 140 pozycji

Kaski narciarskie i snowboardowe

Kaski narciarskie stały się powszechnym wyposażeniem każdego dbającego o siebie narciarza. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, doskonałym materiałom absorbującym i wytrzymałym powłokom, jazda na nartach staje się jeszcze bezpieczniejsza. W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie i dla całej twojej rodziny. Sklep Dobre Narty wyposażony jest w typowe kaski męskie, damskie oraz dziecięce. Nie posiadamy w naszym asortymencie niczego, czego nie moglibyśmy polecić z ręką na sercu. W poszukiwaniach odpowiedniego, bezpiecznego nakrycia głowy, możemy przebierać wśród najlżejszych kasków narciarskich dostępnych na rynku Mimo niewielkiej wagi, kaski zostały wykonane z trwałych materiałów, które ochronią głowę przy każdym upadku. Każdy z nich posiada system dopasowania do kształtu głowy, a także odpowiednią, wygodną wyściółkę wewnętrzną oraz wentylację. Wiemy, że dopasowanie kasku do całego stroju narciarskiego jest niezwykle ważne, dlatego do naszej oferty dołączają zawsze nowoczesne kształty i kolorystyka, która sprawia, że każdy znajdzie w Dobrych Nartach coś dla siebie.

Wygodne kaski narciarskie z szybą

Z przyjemnością prezentujemy kaski narciarskie z szybą, oraz kaski narciarskie, które posiadają system wentylacyjny. Dysponujemy rekomendowanymi kaskami narciarskimi dostosowanymi do obowiązujących standardów najlepszych marek: kaski narciarskie Salomon, kaski narciarskie Uvex, kaski narciarskie Head i kaski narciarskie Rossignol.

Dobre i wygodne kaski narciarskie na każdą głowę!

Najważniejszym czynnikiem dobrze dobranego kasku jest jego idealne dopasowanie do głowy. Po założeniu musi on być wygodny, nie uciskać i nie zsuwać się. Tylko wtedy odpowiednio ochroni naszą głowę przed obrażeniami. Wszyscy producenci jako jednostkę miary kasków stosują centymetry. Z tego też względu najłatwiejszym i najbardziej wiarygodnym sposobem dobrania kasku jest zmierzenie głowy z użyciem taśmy mierniczej i kawałka sznurka lub szmatki. W jaki sposób mierzymy głowę? W pierwszej kolejności ustalamy rozmiar głowy owijając ją kawałkiem materiału. Następnie mierzymy materiał i dostajemy wiarygodny rozmiar kasku Dodatkowo, wiele kasków posiada niestandardową regulację, co sprawia, że tym sposobem łatwo uzyskamy idealne, zapewniające pełne bezpieczeństwo dopasowanie. Aby sprawdzić, czy kask narciarski idealnie leży, musimy mieć pewność, że wyściółka przylega do czaszki, a podczas ruchów głowy do przodu i do tyłu, ochraniacz zostaje na swoim miejscu. W idealnym dopasowaniu, przy poruszaniu kaskiem, skóra na czole porusza się razem z nim. Kask narciarski, który porusza się samodzielnie, tak jakby nie miał kontaktu z głową, jest zdecydowanie zbyt duży. Natomiast, jeśli ochraniacz nie przylega odpowiednio do całej powierzchni czaszki, możemy uznać, że jest zdecydowanie za mały.

Kaski na narty - profesjonalna ochrona

Jeżeli obawiasz się samodzielnego mierzenia i nieodpowiedniego dobrania kasku, w naszym sklepie stacjonarnym wykwalifikowany personel pomoże wybrać i idealnie dopasować hełm narciarski. Idealne dopasowanie jest niezwykle ważne, bo może chronić nie tylko zdrowie ale i życie. Każde nieodpowiednie dobranie kasku skutkuje brakiem profesjonalnej ochrony.

Kaski Narciarskie
Powrót do góry