Filtruj według

Kategorie
Płeć
Producenci
Cena
Kolor
Filtruj

Pokrowce, ochraniacze, pady... Sprawdź, jakie dodatki przydadzą Ci się podczas jazdy na snowboardzie i zamów je w naszym sklepie.

Wbrew pozorów sprzęt snowboardowy to nie tylko deska, wiązania i buty, choć stanowią one fundament zestawu do uprawiania tego sportu. Oprócz kasku i gogli warto również rozejrzeć się za akcesoriami, które pozwolą nam przedłużyć żywotność naszego sprzętu lub zapewnią większy komfort jego użytkowania. Poniżej wymieniamy jedne z najważniejszych akcesoriów snowboardowych, które warto mieć.

Filtrowanie produktów »

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Pokrowiec na deskę snowboardową

To doskonały sposób na ochronę sprzętu przed uszkodzeniami. Akcesorium zabezpiecza deskę przed zarysowaniami i zabrudzeniami, a także pomaga zachować ją w dobrej kondycji przez długi czas, jednocześnie chroniąc przed obijaniem podczas transportu. Warto również zauważyć, że oprócz ochrony deski snowboardowej, pokrowiec osłania również przed zarysowaniem samochód, w którym jest przewożona. Pasek na ramię i uchwyt podręczny to dodatkowe atuty, które może posiadać pokrowiec i mają bardzo praktyczne zastosowanie - ułatwiają bowiem przenoszenie deski w pokrowcu.

Pokrowiec na buty snowboardowe

Buty snowboardowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego miłośnika tego sportu. Pokrowiec na buty snowboardowe może być bardzo przydatnym dodatkiem, szczególnie jeśli chcemy dłużej cieszyć się żywotnością naszego obuwia. Przede wszystkim akcesorium to chroni buty przed uszkodzeniami i zabrudzeniami podczas transportu. Jest także bardzo praktyczny, gdyż możemy go łatwo zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy się udać ze swoim sprzętem. Pokrowiec taki można kupić w większości sklepów snowboardowych, także u nas. Przydatnym rozwiązaniem jest wybór pokrowca, który zawiera dodatkowe kieszonki, dzięki czemu będziemy mogli schować do niego inne rzeczy, jak na przykład rękawice czy zapasowe skarpetki.

Ochraniacze

Ochraniacze są zalecane przede wszystkim dla każdego, kto dopiero zaczyna swoją przygodę ze snowboardem. Warto pamiętać, że ochrona stawów i kości przed urazami to podstawa bezpiecznej jazdy na snowboardzie. Ochraniacze na snowboard chronią przede wszystkim kolana i nadgarstki, które są najbardziej narażone na urazy. Są one wykonane ze specjalnych materiałów elastycznych, które amortyzują wstrząsy i uderzenia. Wartymi uwagi są również ochraniacze typu żółw, które mają za zadanie chronić kręgosłup podczas upadków. Ochraniacze na snowboard są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Niektóre modele ochraniaczy mają dodatkowe funkcje, takie jak np. wentylacja lub regulacja temperatury ciała. Ochrona stawów i kości przed urazami to nie jedyne zalety stosowania ochraniaczy na snowboard. Dzięki nim można uniknąć nieprzyjemnych odcisków i otarcia skóry oraz zmniejszyć ryzyko powstawania siniaków i innych ran po upadku. Osoby, szczególnie początkujące, stosujące ochronniki, mogą więc cieszyć się bezpieczniejszymi i bardziej komfortowymi warunkami jazdy na snowboardzie. Ochraniacze będą doskonałym uzupełnieniem zestawu snowboardowego.

Pady antypoślizgowe

Są to podkładki, które zapobiegają przesuwaniu się buta na desce snowboardowej, szczególnie podczas jazdy na wyciągu oraz jazdy z odpiętą jedną nogą, na przykład wtedy, kiedy trzeba dojechać do wyciągu lub z niego zjechać. Są bardzo łatwe w montażu, wystarczy przykleić je do deski w dogodnym dla nas miejscu.

Wszystkie przydatne akcesoria snowboardowe można znaleźć w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy lub do kontaktu w razie chęci skorzystania z doradztwa naszych ekspertów.

Akcesoria snowboardowe
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami