Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Promień skrętu
[m] [m]
Filtruj

Narty skiturowe dziecięce

Rodzinny czas w górach nie musi ograniczać się jedynie do szaleństwa na stoku. Ciekawym i ekscytującym czasem może okazać się również skituring. Do tej pory wydawało Ci się, że to aktywność przeznaczona jedynie dla dorosłych i bardziej doświadczonych narciarzy? Nic bardziej mylnego!

Filtrowanie produktów »

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Skituring dla dzieci okazuje się szczególnie atrakcyjny, ponieważ łączy w sobie górską turystykę zimową oraz narciarstwo. W związku z tym bardzo łatwo skorelować krajoznawczą wycieczkę z ekscytującym zjazdem po odpowiednich zboczach gór. Dla dzieci to podwójna frajda i możliwość właściwego rozłożenia sił. 

Na początek wybierz łagodne podejścia w okolicy, która zachwyci malowniczym krajobrazem. Kiedy pociecha zacznie się nudzić, bez problemu zapewnisz jej zabawę poprzez zjazd. 

Zanim jednak zaczniesz nową przygodę z dziećmi i ruszysz na podbój szczytów poza wyznaczonymi trasami, koniecznie zainwestuj w narty skiturowe dziecięce.

Skiturowe narty dziecięce w DobreNarty.pl

Skituring to nie zawsze szalona jazda po ośnieżonych zboczach gór. W turystyce górskiej odnajdą się również miłośnicy niespiesznego tempa, dla których zjazdy ze szczytów stanowią atrakcyjny dodatek i urozmaicenie. 

Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane na pierwsze wyprawy z dziećmi. W tym wypadku dobrym wyborem będą lekkie narty skiturowe dziecięce. Ponadto najlepiej postaw na wąskie ślizgi. Dzięki temu, że powierzchnia styku nart z podłożem będzie mniejsza, ułatwi to maluchowi podchodzenie pod górę. 

Jeśli jeszcze nie wiecie, jak potoczą się wasze górskie przygody, możesz postawić również na pośrednie rozwiązanie. Zainwestuj w narty o szerokości ok. 90 mm, które sprawdzą się zarówno w podejściach jak i zjazdach. Weź pod uwagę fakt, iż lekki rdzeń o niskiej wadze także ułatwi podchodzenie, co uczyni narciarstwo turystyczne jeszcze przyjemniejszym.

Skituring to coraz popularniejsza dziedzina narciarstwa w Polsce, a na szlakach pojawiają się już nie tylko samotni wędrowcy, ale też rodziny z dziećmi. Wybierz więc narty skiturowe dziecięce w naszym sklepie i cieszcie się zimową aktywnością, która przyniesie radość małym i dużym!

Powrót do góry