Narty dziecięce

Tanie narty dla dzieci dobrej jakości

Narty dla dzieci, ze względu na anatomię maluchów, są krótsze, bardziej miękkie i mają mniejszą wagę (dzieci powinny być w stanie unieść swoje narty samodzielnie). Ze względu na wiek dziecka, mogą mieć różne długości i są raczej dobrze wytaliowane. Powinny się łatwo prowadzić, tak aby nauka jazdy przysparzała jak najmniej trudności. Kupno własnych nart młodym ludziom jest bardzo ważne - zyskujemy pewność właściwego dobrania ni dopasowania. U nas znajdziecie również tanie narty dla dzieci.

Narty dziecięce z wyższej półki

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Na przykład, model Supershape Team SLR 2 producenta Head, jest stworzony specjalnie dla początkujących młodych narciarzy. Ma niską masę i daje się łatwo prowadzić, dziecko więc szybko opanuje technikę jazdy na krawędziach. Z kolei narty dziecięce firmy Dynastar posiadają konstrukcję z drewnianym rdzeniem, tak jak sprzęt dedykowany zawodowym sportowcom.

Narty dziecięce Rossignol i innych znanych producentów

Bezpieczeństwo najmłodszych jest bardzo ważne, dlatego oferujemy najlepsze na rynku marki. Zainteresują Was z pewnością narty dziecięce Rossignol o nowoczesnym wyglądzie, z oryginalnymi rysunkami, jak chociażby model Rossignol Scratch Pro. Możecie również zwrócić uwagę na narty Atomic dziecięce (model Cloud), które posiadają tytanową warstwę laminatu, amortyzującą drgania i pozwalającą na bardziej energiczną jazdę. Szata graficzna jest albo uniwersalna, albo dedykowana dziewczynce lub chłopakowi.

Narty dla początkujących dzieci

Posiadamy nie tylko narty dla początkujących dzieci, ale i dla tych średnio-zaawansowanych oraz praktykujących bardziej swobodną jazdę, czy freestyle. Jeśli kupicie dobre narty dla małych dzieci, Wasze pociechy będą mogły szlifować swoje umiejętności na śniegu i czerpać prawdziwą frajdę z jazdy. Nowe narty dla dziecka mogą oznaczać początek życiowej przygody i pasji, która będzie trwała przez długie lata.

Rejestracja
Dane nowego konta
Masz już konto?
Zaloguj się! Lub zresetuj hasło