Filtruj według
Płeć
więcej... mniej
Cena
349 699
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Narty dziecięce

Tanie narty dla dzieci dobrej jakości

Narty dla dzieci, ze względu na anatomię maluchów, są krótsze, bardziej miękkie i mają mniejszą wagę (dzieci powinny być w stanie unieść swoje narty samodzielnie). Ze względu na wiek dziecka, mogą mieć różne długości i są raczej dobrze wytaliowane. Powinny się łatwo prowadzić, tak aby nauka jazdy przysparzała jak najmniej trudności. Kupno własnych nart młodym ludziom jest bardzo ważne - zyskujemy pewność właściwego dobrania ni dopasowania. U nas znajdziecie również tanie narty dla dzieci.

Filtrowanie produktów »

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Narty dziecięce z wyższej półki

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Na przykład, model Supershape Team SLR 2 producenta Head, jest stworzony specjalnie dla początkujących młodych narciarzy. Ma niską masę i daje się łatwo prowadzić, dziecko więc szybko opanuje technikę jazdy na krawędziach. Z kolei narty dziecięce firmy Dynastar posiadają konstrukcję z drewnianym rdzeniem, tak jak sprzęt dedykowany zawodowym sportowcom.

Narty dziecięce Rossignol i innych znanych producentów

Bezpieczeństwo najmłodszych jest bardzo ważne, dlatego oferujemy najlepsze na rynku marki. Zainteresują Was z pewnością narty dziecięce Rossignol o nowoczesnym wyglądzie, z oryginalnymi rysunkami, jak chociażby model Rossignol Scratch Pro. Możecie również zwrócić uwagę na narty Atomic dziecięce (model Cloud), które posiadają tytanową warstwę laminatu, amortyzującą drgania i pozwalającą na bardziej energiczną jazdę. Szata graficzna jest albo uniwersalna, albo dedykowana dziewczynce lub chłopakowi.

Narty dla początkujących dzieci

Posiadamy nie tylko narty dla początkujących dzieci, ale i dla tych średnio-zaawansowanych oraz praktykujących bardziej swobodną jazdę, czy freestyle. Jeśli kupicie dobre narty dla małych dzieci, Wasze pociechy będą mogły szlifować swoje umiejętności na śniegu i czerpać prawdziwą frajdę z jazdy. Nowe narty dla dziecka mogą oznaczać początek życiowej przygody i pasji, która będzie trwała przez długie lata.

Narty dziecięce
Powrót do góry