Filtruj według
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
299 329
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Kijki teleskopowe

Narciarskie kije teleskopowe

Właściwie skompletowany sprzęt sportowy to podstawa. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku narciarstwa zjazdowego. Kije narciarskie umożliwiają utrzymanie równowagi, odpychanie się do podłoża na płaskim terenie oraz utrzymywanie prawidłowej postawy. Jeżeli decydujesz się jeździć po różnych stokach, warto brać pod uwagę kijki narciarskie regulowane. Dobierając kije, zawsze trzeba kierować się swoim wzrostem. Przy zakupach należy odjąć od swojego wzrostu 50 cm i przetestować kije stojąc w prawidłowej pozycji. Rękojeść kija opiera się o podłogę, a ramiona muszą przez cały czas być zgięte w łokciu pod kątem 90°.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Narciarskie kijki teleskopowe to także znakomite rozwiązanie

Narciarskie kije teleskopowe posiadają specjalną konstrukcję, umożliwiającą ich regulację poprzez wysunięcie rdzenia. Dzięki temu można przedłużyć kije o kilka dodatkowych centymetrów, aby łatwiej dostosować je do aktualnych warunków. Gdy pochyłość podłoża jest większa, nieco dłuższe kije znacznie lepiej rekompensują spadek terenu. Kijki teleskopowe to także znakomite rozwiązanie w przypadku młodszych osób, dzieci i młodzieży, która wciąż rośnie. Regulacja długości kijów pozwala na zamienne korzystanie z nich kilku osób oraz sprawia, że są przydatne dłużej niż tylko przez jeden sezon.

Dobrej klasy kije teleskopowe 

Oferujemy modele pochodzące od uznanych marek, wypuszczających na rynek wysokiej jakości osprzętowanie dedykowane sportom zimowym, takich jak Atomic, Head, Leki czy Fischer. Dobrej klasy kije teleskopowe narciarskie pozwolą na wszechstronne wykorzystanie. Odznacza je wykorzystanie lekkich i wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium, włókno węglowe oraz stal hartowana, stosowana do produkcji grotów. Oferujemy kijki składane w wielu wariantach, w tym modele dostępne w komplecie z wymiennymi talerzami. Profilowane rękojeści zabezpieczane są dodatkowo przez plastikowane lub materiałowe zabezpieczenia, chroniące przed zgubieniem kijków w czasie jazdy. Składane kije narciarskie łatwiej jest transportować, a ich przechowywanie poza sezonem także jest mniej problematyczne.

Kije narciarskie teleskopowe
Powrót do góry
div id="fb-root">