Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Dziecięce

Dziecięce kaski narciarskie dla bezpieczeństwa na stoku

Najlepsze kaski narciarskie dla dziecka to takie, które chronią głowę przed urazami, utratą ciepła i jednocześnie nie obciążają swoją wagą delikatnego karku. Prawidłowa ochrona głowy jest niezwykle ważna, zarówno w momencie nauki jazdy, jak i później. Dobór odpowiedniego kasku, nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jak dobrze ochraniacz przylega do głowy i czy nie uciska jej z żadnej strony.

Filtrowanie produktów »

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Szeroka oferta kasków narciarskich dla dzieci

Proponujemy kaski narciarskie dla dzieci o obwodzie głowy od 50 do 55 cm. Coraz więcej renomowanych producentów osprzętowania narciarskiego, w tym Head, Marc Girardelli czy Rossignol, wprowadza do swojego asortymentu dziecięce kaski narciarskie. Oferujemy kaski otwarte - z miękkim uchem, przeznaczone w głównej mierze dla najmłodszych oraz tych dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach.

Kaski narciarskie dla dzieci najwyższej jakości!

Kaski narciarskie dziecięce z utwardzoną osłoną uszu rekomendowane są zwłaszcza dla młodych mistrzów narciarstwa, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Konstrukcja kasków junior nie różni się zbytnio od budowy modeli dla dorosłych, jednak zastosowane w nich materiały i warstwy izolacyjne są znacznie lżejsze, niż te wykorzystywane standardowo. Im mniejsze obciążenie dla młodego kręgosłupa, tym lepiej. Paski do mocowania kasku pod brodą są wykonane z wytrzymałych włókien, dodatkowo osłoniętych przez warstwę materiału wyściółki tak, aby pewnie trzymać kask, nie podrażniając przy tym skóry. Wszystkie kaski narciarskie dla dziecka skonstruowane zostały w taki sposób, aby mogły całkowicie zastąpić czapkę. Gruba i ciepła wyściółka kasku znakomicie izoluje, osłaniając głowę przed wiatrem i śniegiem, a jednocześnie - za sprawą specjalnych wywietrzników - pozwala na odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Dziecięce kaski narciarskie występują w wielu jaskrawych kolorach i interesujących wzorach, dzięki czemu z pewnością spodobają się najmłodszym, zachęcając do noszenia podczas treningu na stoku. 

Dziecięce
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami