Filtruj według
Wyprzedaż kolekcji
więcej... mniej
Nowa kolekcja
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
127 570
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Dziecięce

Dziecięce kaski narciarskie dla bezpieczeństwa na stoku

Najlepsze kaski narciarskie dla dziecka to takie, które chronią głowę przed urazami, utratą ciepła i jednocześnie nie obciążają swoją wagą delikatnego karku. Prawidłowa ochrona głowy jest niezwykle ważna, zarówno w momencie nauki jazdy, jak i później. Dobór odpowiedniego kasku, nie jest tak skomplikowany jak mogłoby się wydawać. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jak dobrze ochraniacz przylega do głowy i czy nie uciska jej z żadnej strony.

Filtrowanie produktów »

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Szeroka oferta kasków narciarskich dla dzieci

Proponujemy kaski narciarskie dla dzieci o obwodzie głowy od 50 do 55 cm. Coraz więcej renomowanych producentów osprzętowania narciarskiego, w tym Head, Marc Girardelli czy Rossignol, wprowadza do swojego asortymentu dziecięce kaski narciarskie. Oferujemy kaski otwarte - z miękkim uchem, przeznaczone w głównej mierze dla najmłodszych oraz tych dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach.

Kaski narciarskie dla dzieci najwyższej jakości!

Kaski narciarskie dziecięce z utwardzoną osłoną uszu rekomendowane są zwłaszcza dla młodych mistrzów narciarstwa, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Konstrukcja kasków junior nie różni się zbytnio od budowy modeli dla dorosłych, jednak zastosowane w nich materiały i warstwy izolacyjne są znacznie lżejsze, niż te wykorzystywane standardowo. Im mniejsze obciążenie dla młodego kręgosłupa, tym lepiej. Paski do mocowania kasku pod brodą są wykonane z wytrzymałych włókien, dodatkowo osłoniętych przez warstwę materiału wyściółki tak, aby pewnie trzymać kask, nie podrażniając przy tym skóry. Wszystkie kaski narciarskie dla dziecka skonstruowane zostały w taki sposób, aby mogły całkowicie zastąpić czapkę. Gruba i ciepła wyściółka kasku znakomicie izoluje, osłaniając głowę przed wiatrem i śniegiem, a jednocześnie - za sprawą specjalnych wywietrzników - pozwala na odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Dziecięce kaski narciarskie występują w wielu jaskrawych kolorach i interesujących wzorach, dzięki czemu z pewnością spodobają się najmłodszym, zachęcając do noszenia podczas treningu na stoku. 

Dziecięce
Powrót do góry