Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Damskie

Najlepsze damskie kaski narciarskie

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego narciarza, powinien być odpowiednio dobrany kask. Nie tylko chroni on czaszkę w chwili ewentualnego upadku, ale także zabezpieczy głowę przed utratą ciepła, izolując ją i odprowadzając nadmiar wilgoci przy pomocy specjalnego systemu.

Filtrowanie produktów »

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Kaski narciarskie damskie znanych producentów

Kaski narciarskie damskie pod względem konstrukcyjnym, nie różnią się zbytnio od modeli męskich i uniwersalnych. Są tak samo dobrze wzmocnione - czy to przy zastosowaniu technologii in mould czy też hardshell. W pierwszym przypadku kask powstaje poprzez stopienie warstwy amortyzującej pianki z utwardzoną warstwą wierzchnią. Damskie kaski narciarskie typu hardshell składają się z dwóch odrębnych warstw, które zapewniają dodatkową amortyzację czaszki w momencie uderzenia. Oferujemy kobiece kaski narciarskie uznanych na rynku producentów sprzętu, jak np. Head, znakomicie dostosowane do potrzeb i wymagań wszystkich fanek wizyt na ośnieżonym stoku.

Damskie kaski na narty i snowboard – pełne i z szybą

Aby kask zadziałał jak najlepiej, ważne jest prawidłowe jego dopasowanie. Musi bardzo szczelnie i stabilnie przylegać do głowy, tak aby w żadnym punkcie nie odczuwać bólu ani dyskomfortu. Kask, zamocowany do głowy przy pomocy zapinanego pod brodą paska nie powinien przemieszczać się w żadną stronę. Nie należy zapominać także o ochronie wzroku - damskie kaski narciarskie występują również w wariancie z wbudowanymi szybami ochronnymi, które odbijają szkodliwe promieniowanie UV i zapewniają dobrą widoczność na stoku w każdych warunkach.

Damskie kaski narciarskie najwyższej jakości

Kaski oraz wszystkie ich elementy wykonano z bardzo wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które są odporne na niskie temperatury i niekorzystną aurę, dzięki czemu, zdjęcie czy założenie kasku - nawet w grubych rękawiczkach - nie będzie problematyczne. Kobiece kaski narciarskie występują w szerokiej gamie dostępnych kolorów wykończenia powłoki wierzchniej. Sportowa forma kasku znakomicie dopełni resztę osprzętowania niezbędnego każdej narciarce. 

Damskie
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami