Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj

Zbroje i żółwie

Sport to zdrowie - trudno nie zgodzić się z tym powiedzeniem. Jednak, aby tak rzeczywiście się stało, należy zadbać o bezpieczeństwo podczas jego uprawiania. Szczególnie przy sportach wymagających, jak narciarstwo, osoby aktywne powinny wyposażyć się w odpowiednie akcesoria i odzież, dzięki której jazda będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Filtrowanie produktów »

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-24 z 60 pozycji
Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Jednym z takich niezbędnych elementów jest żółw na narty. Inaczej mówiąc, jest to zbroja na narty, która zminimalizuje ryzyko urazu ciała w czasie jazdy. Niezależnie od tego, czy na nartach jeżdżą dzieci, czy dorośli, każde z nich powinno zwrócić uwagę na zbroje narciarskie.

Co wyróżnia dobrą zbroję narciarską?

Zbroja na narty dla dzieci i dorosłych przede wszystkim powinna być dobrze dopasowana do sylwetki. Najlepiej więc postaw na model z anatomicznymi wycięciami, który nie posiada luźnych sznurków i klamer. W ten sposób maksymalnie podniesiesz poziom bezpieczeństwa i unikniesz potencjalnego zaczepienia się o wystające elementy krajobrazu podczas jazdy. 

Żółw na narty powinien też być lekki i elastyczny, co uprzyjemni ci jazdę nawet po najbardziej wymagającej trasie. Zainwestuj też w zbroję, której element ochronny na kręgosłup i plecy został wykonany z adaptacyjnej pianki, najlepiej o podwójnej gęstości.

Zbroje narciarskie w naszym sklepie

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś w naszym sklepie znalazł szeroką ofertę akcesoriów i sprzętu od renomowanych producentów. Konkurencyjne ceny i duży wybór pozwalają nam wierzyć, że zarówno zaawansowani, jak i początkujący narciarze trafią u nas na doskonale dopasowaną zbroję narciarską.

W tej materii stawiamy na zaufanych producentów, jak choćby firma Komperdell, która już od 1922 roku zajmuje się produkcją osprzętu narciarskiego. Dziś znajdują się w czołówce branży, a ich akcesoria powstają przy współpracy z użytkownikami, którzy podbijają najwyższe górskie szczyty. 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zbroję narciarską, dopasowaną do twoich potrzeb!


Zbroje i żółwie
Powrót do góry