Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Kolor
Filtruj

Smary i woski

Narciarstwo, czy to zjazdowe, biegowe czy turystyczne, to nie tylko odpowiednie przygotowanie fizyczne oraz specjalistyczny sprzęt, odzież i akcesoria. To również właściwa pielęgnacja oraz konserwacja, a także właściwe przygotowanie nart do użytku.

Filtrowanie produktów »

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Dlatego też każdy narciarz i miłośnik snowboardu powinien mieć w zanadrzu zestaw do smarowania nart. Wśród entuzjastów zimowych sportów zjazdowych preparat smarujący nazywany jest również parafiną lub woskiem narciarskim. Każda z tych substancji ma jednak to samo działanie: zmniejsza tarcie między płozami a powierzchnią, po której się poruszasz. 

W ten sposób jesteś w stanie uzyskać większą prędkość w czasie zjazdu oraz zyskać szybszą reakcję podczas skrętów.  

Smary narciarskie w naszym sklepie

Smar narciarski jednak nie jest pierwszą lepszą substancją natłuszczającą. W końcu musi się on sprawdzić w wyjątkowo ekstremalnych sytuacjach jak niskie temperatury, śnieg czy oblodzone powierzchnie. 

Dobrym rozwiązaniem okazuje się uniwersalny smar do nart od zaufanego producenta Fischer, Toko lub Vola. Polecamy również smar niskofluidowy Easy Anti Ice, który zapobiega osadzaniu się lodu na ślizgach. Co istotne, jest bardzo łatwy w użyciu i sprawdzi się doskonale szczególnie na mokrym, świeżym śniegu. Dla narciarzy, korzystających z fok ważny będzie zapewne również fakt, iż smar Easy Anti Ice LF nie nie niszczy kleju stosowanego do ich przyklejania. 

Jeśli masz już w pełni skompletowany sprzęt i akcesoria do zimowego szaleństwa na stoku lub górskich zboczach, koniecznie przyjrzyj się dodatkowym elementom, jak smary narciarskie. 

Skorzystaj z oferty naszego sklepu i zaopatrz się w najlepsze smary do nart biegowych i nie tylko. W razie wątpliwości i pytań, który produkt najlepiej sprawdzi się w przypadku uskutecznianej przez Ciebie zimowej aktywności, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. 

Przekonaj się już dziś, jak niewiele dzieli Cię od gładkiej i płynnej jazdy! Odkryj nowy wymiar zimowego szaleństwa i sięgnij po odpowiedni zestaw do smarowania nart.

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami