Head buty narciarskie Vector 110 RS Red-Black

Zapytaj o produkt
close

Zapytaj o produkt

Zapoznałem się z Regulaminem oraz Polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dobre Narty Sp. z o.o. z siedzibą w Modlnicy k. Krakowa, adres: ul. Częstochowska 6, 32-085 Modlnica, województwo małopolskie, wpisaną w Krajowy Rejestr Sądowy: 0000943813 NIP: 5130276298, REGON: 520828386

 

Head buty narciarskie Vector 110 RS Red-Black

HEAD Vector RS 110 to buty wyposażone w szereg nowatorskich rozwiązań
Klamry Low Profile z miekroregulacją
Flex Tuning daje możliwość dostosowania sztywności buta

HEAD jest marką o długiej i bogatej tradycji, która zobowiązuje do innowacyjnego podejścia przy projektowaniu swojego sprzętu. Buty VECTOR 110 RS są modelowym tego przykładem. Zadaniem jakie postawiono inżynierom pracującym dla HEAD to zaprojektowanie wygodnych butów „uzbrojonych” w najnowsze technologie z przeznaczeniem dla zaawansowanych narciarzy zjazdowych. Naszym zdaniem producent wywiązał się z tego zadania znakomicie, ale po kolei.

• Wygoda użytkowania i zaawansowanie techniczne

VECTOR 110 RS śmiało może zostać określony prawdziwym czempionem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Analizując je wszystkie łatwo można dojść do wniosku, że ich zastosowanie nie jest tylko marketingowym zabiegiem na pokaz. Wyrafinowanie i bogactwo projektu wyraźnie skupiają na maksymalizacji komfortu i wygody użytkowania oraz personalizacji każdego egzemplarza VECTORÓW do potrzeb indywidualnego użytkownika.

• Responsywność

Aby użytkownikowi zapewnić maksymalną wygodę HAED użył w butach VECTOR 110 RS technologii wpływającej na idealne dopasowanie kształtu butów do anatomii stopy narciarza. W decydującym stopniu przyczynia się do tego standard Form Fit. Jest to technologia umożliwiająca swobodne dostosowanie skorupy butów do indywidualnego kształtu stopy. Proces ten odbywa się poprzez wygrzewanie butów w specjalnym piecyku HEAD celem dostosowania się jej kształtów do zmierzonej wcześniej charakterystyki anatomicznej stóp. 

Dopełnieniem tego rozwiązania jest Perfect Fit czyli możliwość termoformowania samego buta wewnętrznego  (botka). Zastosowanie specjalnych tkanin i pianek termokurczliwych ułatwia przyjmowanie przez botek optymalnej formy. 

• Zaawansowana myśl inżynierska

Skorupa VECTOR w połączeniu z rozwiązaniem EVO Frame przyczyniają się do przeniesienia sił działających w trakcie zjazdu na tylną część stopy co powoduje zwiększenie kontroli nad nartą oraz odciąża przednią części buta intensyfikując czucie technicznych trudności trasy.

Buty VECTOR 110 RS wyposażono w cztery na nowo zaprojektowane aluminiowe klamry wykonane w standardzie Low Profile dzięki czemu eliminują niebezpieczeństwo zaczepienia o tyczkę podczas zjazdów slalomowych. Każda z klamer posiada system makro i mikroregulacji. Ułatwia to lepsze dopasowanie buta do stopy i dobranie odpowiedniej jego sztywności. 

VECTOR 110 RS daje właścicielowi możliwość dostosowania twardości buta do jego preferencji. Służy do tego mechanizm Flex Tuning umieszczony w tylnej części cholewki. Jest to śruba z układem zapadek zespalająca cholewkę ze skorupą. System daje możliwość regulacji sztywności w zakresie flex 100 – 110.

Parametry Techniczne:

Przeznaczenie:zaawansowany
Płeć:unisex
Konstrukcja:Bi-Inj. Dynamic frame
Materiał:PU / SL
Skorupa:Form Fit
But wewnętrzny:Perfect Fit
Szerokość:98
Flex:100-110
Canting:pojedynczy
Zapęcie:4 klamry z mikro-regulacją
Rzep:o szerokości 45 mm
Wkładka:sportowa High Performance
EVO Balance:Pochylenie cholewki 14°, Kat rampowy 4°

Technologia dająca możliwość termicznego dopasowania buta do indywidualnego kształtu stopy. Odbywa się to przy pomocy wygrzewania buta w przeznaczonych do tego piecykach HEAD.

Technologia termoformowania samego buta wewnętrznego  (botka). Zastosowanie specjalnych tkanin i pianek termokurczliwych ułatwia przyjmowanie przez botek optymalnej formy.

 

Konstrukcja skorupy ułatwiając przeniesienia sił działających w trakcie zjazdu na tylną część stopy co powoduje zwiększenie kontroli nad nartą oraz odciąża przednią części buta intensyfikując czucie technicznych trudności trasy.

Tkanina o właściwościach zbliżonych do naturalnego puchu tyle, że nie traci swoich cech po namoknięciu. Jest oddychający i z łatwością wydala wilgoć na zewnątrz.

Poznaj całą kolekcję marki HAED
Poznaj kolekcję butów narciarskich
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 100 zł
Dowiedz się więcej
Zwrot do 45 dni
Możliwość odstąpienia od umowy zakupu do 45 dni od daty otrzymania przesyłki!
Dowiedź się więcej
Kup na raty
Kupując upragniony towar na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel!
Dowiedź się więcej

Zobacz nasze marki premium

Indeks
608054#27
Model
VECTOR 110 RS
Płeć
Męskie
Kolor
Czerwony
Flex
110
Szerokość buta
98
Stan:
Forma platnościZamówienie do 600 zł.Zamówienie powyżej 600 zł.
InPost Paczkomaty *
inpost.svg Przedpłata (przelew, karta płatnicza, szybkie płatności) 12,99 zł 0,00 zł
Link do śledzenia przesyłek: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
*Sposób wysyłki niedostępny dla towarów ponadwymiarowych takich jak: narty, deski snowboardowe, kijki narciarskie.
DPD Kurier
dpd.jpg Przedpłata (przelew, karta płatnicza, szybkie płatności) 14,99 zł 0,00 zł
Za pobraniem 20,00 zł 20,00 zł
Link do śledzenia przesyłek: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke
Do 600 zł>600 zł
InPost:
Przedpłata 12,99 zł Gratis!
DPD:
Przedpłata 14,99 zł Gratis!
Pobranie 20,00 zł 20,00 zł

Linki do śledzenia:

InPost: InPost: https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

DPD: DPD: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczkeZe względu na parametry przesyłki niektóre usługi wygodnych zwrotów mogą być niedostępne.
Jeżeli chcesz zwrócić przesyłkę w tradycyjny sposób, postępuj z instrukcją przedstawioną poniżej:

W przypadku zakupów na odległość Klientowi przysługuje okres 14 dni od daty otrzymania przesyłki na zgłoszenie odstąpienia umowy kupna bez podawania przyczyny.

1 Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy dostępny tutaj, z podaniem numeru konta bankowego, na które zwrócimy wpłacone środki.
2 Spakuj zwracany towar dołączając dowód zakupu /paragon/ oraz wypełniony poprawnie formularz odstąpienia od umowy. Towar odeślij w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Prosimy nie owijać oryginalnych pudełek taśmą klejącą.
3 Przesyłkę odeślij na adres:
Dobre Narty
Ul. Krakowska 390
32-080 Zabierzów
Przesyłkę prześlij na koszt własny. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych oraz paczek wysłanych do paczkomatu.
4 Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas zgłoszenia woli odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami