Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Head

Stawianie sobie granic to najlepsze, co może ci się przydarzyć, ponieważ bez granic nie byłoby wyzwania. Tworząc wysokiej jakości produkty do tenisa i sportów zimowych, marka HEAD nieustannie stawia czoła wyzwaniom związanym z przekraczaniem granic. Odzież i sprzęt są stale ulepszane, aby profesjonaliści i gracze rekreacyjni mogli poprawić swoje wyniki.

Howard Head, założyciel marki pierwszy raz pojawił się w branży narciarskiej w 1947 roku. Jako inżynier lotniczy nie był on zadowolony z jakości nart dostępnych na rynku, toteż samodzielnie stworzył wiele prototypów lżejszych oraz szybszych nart. Dzięki rdzeniu ze sklejki, aluminiowym panelom sandwitch, ściankom bocznym z tworzywa sztucznego oraz stalowej krawędzi, rewolucyjne pierwsze narty HEAD w końcu ślizgały się po stokach.

Obecnie marka oferuje narty na każdy rodzaj śniegu oraz na każdym poziomie umiejętności jazdy. Znani zawodnicy narciarstwa i mistrzowie olimpijscy Kjetil Jansrud (Norwegia) i Matthias Mayer (Austria) mają podpisany kontrakt z HEAD. Opracowane wspólnie z czołowymi sportowcami, narty HEAD zaspokajają uzależnienie od białego szaleństwa. Aby znaleźć innowacyjne rozwiązania zapewniające optymalne wrażenia z jazdy na nartach, twórcy produktów HEAD koncentrują się na tym, co najważniejsze: Ograniczenie do tego, co najważniejsze i rezygnacja z niepotrzebnego balastu, prowadzi do nowych kombinacji materiałów, kształtów i projektów produktów w sektorze narciarskim. Dotyczy to nie tylko samych nart, ale także butów i sprzętu narciarskiego, takiego jak kaski narciarskie czy odpowiednia odzież narciarska. Na przykład w sektorze freeride Graphene, najlżejszy znany materiał na świecie, jest używany na czubkach i końcach nart, aby zapewnić lepszą responsywność i zwinność. Z drugiej strony Power Sidewall w nartach all mountain „Supreme Instinct” gwarantuje, że narta porusza się stabilnie podczas carvingu. Każda narta HEAD ma swój własny charakter. Który z nich najlepiej pasuje do Twojego, przekonasz się na oblodzonych stokach lub w świeżym śniegu.

W skrócie:

• Rok założenia: 1950

• Założyciel firmy: Howard Head

• Siedziba firmy: Amsterdam (Holandia), Kennelbach (Austria)

• Liczba pracowników: 2500 (na całym świecie)

• Roczny obrót: ponad 428 milionów euro

• Strona internetowa: head.com

• Sport: tenis, sporty zimowe

Dlaczego HEAD ? 

• Podczas opracowywania nowych produktów marka konsultuje się z zawodnikami narciarskimi, freeriderowcami oraz tenisistami

• Technologia: Efektywne kombinacje materiałów i funkcjonalne projekty zapewniają najlepszą wydajność

• Dla hobbystów i zawodowców: HEAD oferuje niezbędne akcesoria sportowe na każdym poziomie treningu

czytaj więcej ukryj

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami