Filtruj według

Nowa kolekcja
Płeć
Producenci
Cena
Kolor
Filtruj

Kuchenki i kartusze

Podczas biwaku, survivalu czy bushcraftu przychodzi moment, w którym trzeba coś zjeść. Gotowe jedzenie nie smakuje najlepiej, dlatego warto przygotować coś samodzielnie. Pomogą w tym nasze kuchenki turystyczne. Stworzyliśmy ofertę, w której nie zabrakło kilku rodzajów sprzętu na którym podgrzejesz lub ugotujesz ciepły posiłek. Postawiliśmy na proste konstrukcyjnie, łatwe w obsłudze i niewielkie po złożeniu modele. Dostawcami kuchenek na kartusze dostępnych w naszym sklepie internetowym są znani i cenieni na rynku producenci. Wysokiej jakości, bezpieczne urządzenia pozwolą Ci szybko przygotować ciepły i pożywny posiłek. Kuchenki turystyczne gazowe, które możemy zaproponować w tej kategorii, potrafią zagotować litr wody w nawet 3 minuty (sprawdź specyfikacje konkretnych modeli).

Filtrowanie produktów »

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Każda kuchenka turystyczna na kartusze obsługuje kilka rodzajów paliwa, będzie to między innymi propan, butan oraz izobutan. Zadbaliśmy o to, aby w ofercie pojawiły się niewielkie, kompaktowe, jednocześnie również lekkie modele. Waga niektórych kuchenek bez kartusza sięga zaledwie kilkudziesięciu gramów! Nasze urządzenia zostały stworzone dla tych, którym zależy na jak najmniejszej wadze sprzętu i wydajnym gotowaniu. Gazówki turystyczne, które szczególnie polecamy występują w wersji z etui. Po ich złożeniu miejsca w plecaku lub torbie pozostanie bardzo dużo.

Kartusze gazowe - paliwo dla turystycznej kuchenki

Kuchenki turystyczne na kartusze nie zadziałają bez odpowiedniego paliwa, dlatego też w tej kategorii czekają na Ciebie również kartusze gazowe w wielu wydaniach. Zebraliśmy tutaj modele różniące się od siebie między innymi pojemnością. Ma to dwa kluczowe znaczenia, przede wszystkim możesz dobrać egzemplarz, który powinien wystarczyć na konkretną wyprawę, w zależności od jej długości. Możesz na przykład postawić na niewielki nabój, który zapewnia energię potrzebną do ugotowania jednego posiłku (jeśli na przykład planujesz tylko jedną noc na kempingu), lub większe naboje wystarczające na dłuższe pobyty pod namiotem. Nasze kartusze do kuchenki są proste w budowie, łatwe w podłączaniu i odłączaniu, przystosowane do zmiennych warunków pogodowych. Działają w pełni bezpiecznie, a ich obsługa z reguły jest komfortowa i szybka. Kartusze gazowe do kuchenki turystycznej polecamy dobierać według pojemności i Twoich oczekiwań co do długości pracy palnika.

Akcesoria do kuchenek turystycznych

Tak jak bez iskry nie ma płomienia, tak również w przypadku palników gazowych potrzebny jest zapalnik, który wywoła reakcję spalania. Dlatego aby nie być zaskoczonym brakiem ognia podczas wyjazdu na łono natury, warto zaopatrzyć się zawczasu również w zapalarki do gazu. Modele wyposażone w prosty przycisk do obsługi i pętlę do zawieszenia na przykład przy pasku od spodni lub plecaka. To jednak nie wszystko, zapewniamy stojaki pod kuchenki gazowe, a także akcesoria ochronne na palnik, przydatne zwłaszcza podczas wietrznych dni i nocy. Zadbaliśmy również o to, aby w ofercie pojawiła się nieco większa osłona na kuchenkę, gdy wiatr naprawdę daje się we znaki. Mamy także funkcjonalne lejki – wszystko to wybrane zostało przez specjalistów od sprzętu kempingowego. Mamy nadzieję, że znajdziesz kuchenkę turystyczną lub akcesoria, których aktualnie potrzebujesz. Zachęcamy także do kontaktu, jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania. Chętnie doradzimy w kwestii zakupu odpowiedniego modelu kuchenki lub kartusza.

Kuchenki i kartusze
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami