Filtruj według

Płeć
Producenci
Cena
Kolor
Filtruj

Apteczki

Jeśli planujesz dłuższą wyprawę, wspinaczkę górską lub przygodę survivalową, koniecznie musisz pomyśleć o niezbędnych środkach ostrożności. Związane powinny być one między innymi z dokładnym planowaniem aktywności, a także z zakupem istotnych produktów ochronnych. Takich jak apteczka pierwszej pomocy.

Filtrowanie produktów »

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kompletne zestawy, które zawierają wszystkie potrzebne akcesoria. Dzięki nim możesz zadbać o siebie, a także o swoich towarzyszy. Sprawdzą się one w wielu groźnych sytuacjach – w przypadku mniej lub bardziej poważnych kontuzji, czy też rozmaitych wypadków. Sprawdź, z czego dokładnie się sprawdzają i złóż zamówienie.

Wyposażenie apteczki - dlaczego jest tak ważne?

Kompaktowe, przenośne zestawy pierwszej pomocy przydają się w wielu sytuacjach. Zawsze, gdy pojawia się ryzyko uszkodzenia ciała lub innego rodzaju problemów ze zdrowiem. Dojść do nich może na szlaku, w trakcie wspinaczki górskiej, a także podczas treningu. Jeśli tego typu aktywności odbywają się w trudnych warunkach lub na wymagającej trasie, apteczka turystyczna okaże się niezbędnym elementem wyposażenia.

Apteczka podręczna jest niezbędna także w trakcie wypadu wakacyjnego - na przykład pod namioty. Wyposażenie apteczki składać się może między innymi z opatrunków, koców ochronnych, składanych kubków do picia, czy też specjalnych gwizdków. Co ważne, taka mini apteczka jest lekka i bardzo poręczna, dlatego możesz zabrać ją ze sobą niemal wszędzie. Nie sprawi Ci większych problemów podczas spacerów, wspinaczki, a także biegania oraz jazdy na rowerze.

Kiedy apteczka turystyczna okaże się niezbędna?

Ze względu na zawartość, zestawy aptecnze warto mieć ze sobą przy okazji każdej wyprawy i wycieczki. Bez względu na to, czy ma być to przygoda survivalowa, długa wędrówka po górach, czy może obozowanie w lesie.

Podstawowe wyposażenie apteczki pozwoli odpowiednio zareagować w przypadku uszkodzenia ciała, zadrapań, krwawiących ran lub innych problemów. Dzięki skutecznej pierwszej pomocy zadbasz o zdrowie swoje i towarzyszy do czasu, kiedy przybędą odpowiednie służby. Jest to ważne tym bardziej, że apteczki turystyczne występują w bardzo wygodnych konfiguracjach.

Zakupić możesz między innymi podręczne organizery, pakiety ratunkowe w workach, a także apteczki zamknięte w wodoszczelnej opakowaniu, które skutecznie chroni zawartość przed wpływem wilgoci. Takie zestawy w łatwy sposób zmieścisz w plecaku bądź torbie. Możesz je także swobodnie zawiesić na pasku, by mieć zawsze pod ręką potrzebne produkty.

Choć może się wydawać, że apteczka pierwszej pomocy to produkt zbędny, rzeczywistość często udowadnia, że jest inaczej. Bez takiego wyposażenia kontuzje, wypadki oraz inne wydarzenia mogą okazać się znacznie groźniejsze. Z tego powodu lepiej mieć w pobliżu odpowiednio wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy. Wierzymy, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw, który spełni Twoje wymagania. Wystarczy więc zapoznać się z ofertą, a następnie złożyć zamówienie, do czego serdecznie zachęcamy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i kup dobrze wyposażoną apteczkę przed kolejną wyprawą!

Apteczki
Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami