Filtruj według
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
39 450
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Bluzy, polary, golfy narciarskie

Wysokiej klasy polary narciarskie

Strój narciarza to nie tylko kurtka czy wysokiej jakości spodnie narciarskie. Niestety podczas kompletowania stroju bardzo często o tym zapominamy. Warto więc zaznaczyć, że taki strój to także elementy garderoby, takie jak bluzy narciarskie, polary i wiele innych akcesoriów. Zadaniem odzieży narciarza jest przede wszystkim ochrona temperatury ciała i skóry przed wychłodzeniem, przegrzaniem, a także otarciami. Zazwyczaj wspomniane wcześniej elementy garderoby narciarza to tak zwana odzież termoaktywna. Oznacza to, że umożliwia ona wymianę powietrza przy jednoczesnym dbaniu o regulację komfortu termicznego człowieka. To podstawowy element stroju zimowego sportowca, bez względu na to, jakiej jakości czy rodzaju są pozostałe elementy ubioru sportowca.

Filtrowanie produktów »

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-24 z 34 pozycji
Bogner Fire+Ice polar Uta Bogner Fire+Ice polar Uta
Szybki podgląd

Bogner Fire+Ice polar Uta

Cena regularna 669,00 zł Cena 334,50 zł
Dostępne rozmiary:
Wybierz wariant:
  • -50%
  • -50%
Bogner Fire+Ice polar Lara Bogner Fire+Ice polar Lara
Szybki podgląd

Bogner Fire+Ice polar Lara

Cena regularna 749,00 zł Cena 374,50 zł
Dostępne rozmiary:
Wybierz wariant:
  • -50%
  • -50%
Houdini polar W's My Crew Houdini polar W's My Crew
Szybki podgląd

Houdini polar W's My Crew

Cena regularna 579,00 zł Cena 289,50 zł
Dostępne rozmiary:
Wybierz wariant:
  • -50%
  • -50%
Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Nawet ubrania typu softshell muszą zostać włożone na polar lub bluzę, dlatego dostępne w naszym sklepie warianty z pewnością zaspokoją Państwa oczekiwania. Dodatkowe elementy stroju, takie jak już wspomniane golfy narciarskie, zabezpieczają skórę jeszcze bardziej przed ryzykiem wychłodzenia oraz innych, często przykrych doświadczeń. Podczas zakupu należy jednak kierować się kilkoma ważnymi kryteriami, dzięki czemu będziemy mogli uniknąć przykrych wpadek. Po pierwsze, zarówno golfy narciarskie, jak i polary narciarskie czy inne bluzki, jakie nakłada się pod kurtkę narciarza, powinny mieć przede wszystkim odpowiedni rozmiar. Długość powinna być tak dobrana, aby nie krępować ruchów, ani nie umożliwiać zimnemu dostępu do skóry. Niestety wiele osób, sądząc, że te elementy garderoby i tak są ukryte, decyduje się na zakup bluz i polarów kiepskiej jakości, bardzo często również w złym rozmiarze.

W naszej ofercie znajduje się masa dostępnych wariantów, spośród których można wybierać produkty, które odpowiadają różnym potrzebom użytkowników. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientom, oferując towar najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Proponujemy także pomoc w wybraniu najlepszego wariantu w danym przedziale cenowym. Tak naprawdę to polary narciarskie i bluzy narciarskie odpowiadają w największym stopniu za to, aby narciarz podczas szusowania mógł dokonywać zjazdów w sposób komfortowy. To bardzo ważne w przypadku sportów, podczas których jest się narażonym na kontuzje w tak dużym stopniu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz wybrania takich elementów stroju, które w największym stopniu zaspokoją Państwa oczekiwania i wymagania. Podczas zakupu ważny jest rozmiar, odpowiednia jakość, a dopiero na końcu walory estetyczne odzieży termoaktywnej.

Bluzy, polary, golfy narciarskie
Powrót do góry