Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki X-bionic

X-BIONIC. Odzież zaprojektowana dla zwycięzców.

Laboratorium marki X-Bionic skupia ekspertów z różnych dziedzin nauki. W ekipie znajdują się biolodzy, lekarze, inżynierowie, biotechnolodzy, znawcy bioniki oraz atleci i sportowcy, którzy wieńczą ich pracę podczas intensywnych testów. Wszystko to by zrealizowć główny cel: wprowadzić innowacje i zrewolucjonizować świat sportu.

 Łączymy wiedzę naszych ekspertów z praktyczną wiedzą sportowców. Odzież testowana jest w różnych dyscyplinach sportowych, w różnych warunkach. Tylko produkty, które efektywnie działają podczas aktywności zasługują na miano X-BIONIC®.

W X-BIONIC® każda innowacja zaczyna się od pytań: w jaki sposób można przełamać dotychczasowe osiągniecia w produkcji odzieży? Jaki jest właściwy sposób wspomagania ludzkiego ciała podczas różnych aktywności? Jak natura radzi sobie w podobnych warunkach? Jak przenieść te rozwiązania na odzież sportową? Dzięki szerokiej perspektywy naszych ekspertów, mamy do rozważenia różne rozwiązania, z kórych to tworzymy najlepsze rozwiązanie.

W roku 2002 profesor Lambertz wpadł na genialny pomysł stworzenia bielizny, która będzie w stanie wspomagać wydajność ludzkiego organizmu. Prof. Lambertz doszedł do wniosku, że optymalna temperatura dla ludzkiego ciała podczas wysiłku to 37˚C. Pomysł zrealizowano w nowoczesnym laboratorium w Szwajcarii, a zakład produkcyjny zlokalizowano we Włoszech. Świetna kombinacja włoskiej jakości wykonania ze szwajcarską precyzją pozwoliła na stworzenie odzieży X-BIONIC.

X-BIONIC to bielizna termoaktywna oraz odzież, która występuje w trzech poziomach kompresji: high, mid i low, które pozwalają na idealne dopasowanie ubioru do warunków atmosferycznych. X-BIONIC to nie tylko bielizna - to również skarpety x-socks, bluzy, kurtki, spodnie, czapki, chusty, kominiarki.

czytaj więcej ukryj

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami