Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Volkl

Od 1923 roku Voelkl wspiera pasjonatów narciarstwa produkując najwyższej jakości sprzęt. Nasza firma, znajdująca się w Straubing, jest największym i jednym z nielicznych już producentów nart w Niemczech, a nasza fabryka należy do najnowocześniejszych na świecie. To tu łączymy ze sobą innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne rzemiosło i tworzymy najlepszy sprzęt narciarski. Nasz zespół, tworzony przez inżynierów, testerów, a także czołowych zawodników, każdego dnia buduje wspólnie jedną z największych marek narciarskich na świecie - markę Voelkl.

Produkty Voelkl charakteryzuje innowacyjna technologia, najwyższa jakość wykonania i słynna niemiecka precyzja. Połączenie tych wartości sprawia, że nasza marka wyróżnia się na tle konkurencji, nieustannie przyczyniając się do rozwoju narciarstwa.

W fabryce Voelkl łączymy najnowszą techonologię z tradycyjnym rzemiosłem, a efektem tego połączenia jest dopracowany, jakościowy i najnowocześniejszy sprzęt narciarski na rynku. Naszym celem jest nieustanne tworzenie rozwiązań, które nie tylko ulepszą produkty, ale wręcz zrewolucjonizują świat narciarstwa.

czytaj więcej ukryj

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami