Filtruj według

Nowa kolekcja
Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Volkl

Od 1923 roku Voelkl wspiera pasjonatów narciarstwa produkując najwyższej jakości sprzęt. Nasza firma, znajdująca się w Straubing, jest największym i jednym z nielicznych już producentów nart w Niemczech, a nasza fabryka należy do najnowocześniejszych na świecie. To tu łączymy ze sobą innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne rzemiosło i tworzymy najlepszy sprzęt narciarski. Nasz zespół, tworzony przez inżynierów, testerów, a także czołowych zawodników, każdego dnia buduje wspólnie jedną z największych marek narciarskich na świecie - markę Voelkl.

Produkty Voelkl charakteryzuje innowacyjna technologia, najwyższa jakość wykonania i słynna niemiecka precyzja. Połączenie tych wartości sprawia, że nasza marka wyróżnia się na tle konkurencji, nieustannie przyczyniając się do rozwoju narciarstwa.

W fabryce Voelkl łączymy najnowszą techonologię z tradycyjnym rzemiosłem, a efektem tego połączenia jest dopracowany, jakościowy i najnowocześniejszy sprzęt narciarski na rynku. Naszym celem jest nieustanne tworzenie rozwiązań, które nie tylko ulepszą produkty, ale wręcz zrewolucjonizują świat narciarstwa.

czytaj więcej ukryj

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-24 z 55 pozycji
Pokazano 1-24 z 55 pozycji

Powrót do góry