Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Thorn+Fit

Kolekcja doskonale wyselekcjonowanych produktów, które pozwolą zwiększyć stabilność, poprawić równowagę oraz pracować nad siłą, wytrzymałością i szybkością. Profesjonalny sprzęt crossfit. Thorn Fit to producent sprzętu siłowego i sprzętu fitness, między innymi: klatek/konstrukcji treningowych, hantli, odważników kettlebell, kółek gimnastycznych, taśm do ćwiczeń, gryfów i obciążeń.

Przy projektowaniu produktów THORN+fit przywiązujemy wagę zarówno do jakości, funkcjonalności jak i walorów estetycznych. Współpracujemy z interdyscyplinarnymi sportowcami, trenerami personalnymi, rehabilitantami, crossfit boxami oraz klubami fitness. Wspieramy czołowych zawodników Crossfit - Bartka Lipkę i Bronisława Olenkowicza, startujących w międzynarodowych zawodach, również w europejskich eliminacjach do Crossfit Games. Aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych, promocyjnych a także targach sportowych przybliżających konsumentom nowości produktowe jak i rozwiazania techniczne stosowane w nowoczesnym treningu.

Promujemy zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną mającą na celu przygotowanie siłowe i kondycyjne do wszelkich formy aktywności sportowej.

Nasze motto to: "Get Fit for Your Passion".

czytaj więcej ukryj

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami