Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Tatonka

„W Tatonce tworzymy produkty dla osób lubiących spędzać czas na łonie natury. Robimy to z pasją, wyobraźnią i wytrzymałością - i to z sukcesem. „ - Andreas Schechinger, właściciel i dyrektor zarządzający Tatonka GmbH. Marka outdoorowa TATONKA została stworzona i zarejestrowana na całym świecie w 1993 roku. Wkrótce potem, w 1994 roku, rodzinna firma Mountain Sport GmbH, założona w 1980 roku, została przemianowana na Tatonka GmbH. Jesteśmy jedynym producentem na zewnątrz, który samodzielnie produkuje wszystkie nasze produkty w sposób całkowicie przejrzysty - od ponad 30 lat. W języku Siuksów TATONKA oznacza żubr. Pomysł na nazwę naszej marki wywodzi się z cieszącego się niesłabnącą popularnością filmu „Tańczący z wilkami”. Dla rdzennych Amerykanów żubr nadal jest świętym zwierzęciem. Dla nas to symbol natury, wolności, dzikości i siły. Ale oznacza też znacznie więcej. Jest zwierzęciem stadnym z determinacją i własną wolą. Jako marka outdoorowa to cechy, z którymi naprawdę się identyfikujemy. Tatonka GmbH to firma rodzinna z siedzibą w Dasing koło Augsburga. W firmie mamy płaską hierarchię, krótkie i efektywne procesy decyzyjne oraz osobisty kontakt z pracownikami i klientami. W zakładzie Dasing firmy Tatonka znajduje się dział rozwoju, zarząd i magazyn dystrybucyjny. Nasze produkty wytwarzane są w naszych własnych fabrykach w Wietnamie. Tatonka GmbH zatrudnia około 1000 pracowników na całym świecie. Nasze produkty są opracowywane w Dasing i wytwarzane w naszych własnych zakładach w Wietnamie. Pierwsza własna fabryka firmy została zbudowana w Ho Chi Minh City (Sajgon) w 1989 roku. Została stworzona zgodnie z europejskimi standardami produkcji, a wietnamscy pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni. Wysokie standardy społeczne były od samego początku priorytetem. Możliwości produkcyjne w zakładzie są stale powiększane wraz z wielkością fabryki. Obecnie produkujemy nasze produkty w dwóch zakładach Mountech Co. Ltd.: Ho Chi Minh City i Binh Dinh Province. Wytwarzając własne towary, możemy nadzorować proces produkcyjny od początku do końca i, w razie potrzeby, interweniować, aby wprowadzić niezbędne zmiany i szybko wprowadzać nowe rozwiązania.

Przejrzysta produkcja: przekonanie się o tym samemu buduje zaufanie

Jako firma bierzemy odpowiedzialność za naszych pracowników - zarówno w Niemczech, jak iw Wietnamie. W naszej otwartej fabryce w Mountech Co. Ltd. w Ho Chi Minh City każdy zainteresowany może osobiście spojrzeć na odpowiedzialność społeczną, jaką przyjmujemy za naszych pracowników w Wietnamie. Raz w tygodniu drzwi fabryki są otwarte dla zwiedzających. Więcej informacji na temat naszego programu Open Factory można znaleźć na stronie www.openfactory.tatonka.com.

Certyfikaty odpowiedzialności społecznej: Pracujemy w sprawdzony, zrównoważony sposób

Od 2011 roku nasza fabryka Mountech Sp. Z oo posiada certyfikat zgodności z uznanym na całym świecie standardem socjalnym SA8000, który potwierdza naszą odpowiedzialność jako pracodawcy. Za rok 2011 europejska organizacja non-profit MADE BY potwierdziła, że ​​firma osiągnęła 100% założonych standardów socjalnych. Certyfikat SA8000 jest kontrolowany dwa razy w roku i odnawiany po trzech latach, ostatnie odnowienie miało miejsce w 2017 roku.

Nasze produkty: bycie najlepszym nie wystarczy

Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości od znanych poddostawców, z którymi współpracujemy od lat. To pozwala nam nie tylko zachować nasze wysokie standardy jakości, ale także wspólnie opracowywać nowe materiały. Stawiamy na najlepsze wykonanie, ponieważ umieszczając naszą nazwę na produkcie, chcemy mieć pewność, że możesz na niego liczyć.

Uzyskanie trwałego produktu: naprawa, a nie wyrzucanie

Prowadzimy solidny serwis naprawczy w naszej siedzibie w Dasing. Mamy tutaj wszystko na stanie, od sprzączek po maszty namiotowe, a trzyosobowy zespół dba o to, aby nawet starsze produkty Tatonka zostały profesjonalnie odbudowane dla Ciebie. Nasze motto: Zepsuty zamek błyskawiczny nie jest wystarczającym powodem, aby wyrzucić plecak Tatonka.

Nasza filozofia: Odpowiedzialność, uczciwość, uczciwość

Podstawą odpowiedzialnego przywództwa w firmie jest uczciwość i uczciwość. Oczywiście nie zawsze jest to najłatwiejszy sposób, ponieważ czasami trzeba stawić czoła trudnym prawdom. Jednak zawsze stoimy za tym, co mówimy. Jesteśmy energiczną firmą z krytycznym nastawieniem i żywą świadomością przyszłości. Odpowiadamy na wyzwania, poddajemy nasze decyzje próbie i nieustannie pchamy się naprzód. Na przykład chcemy pracować w jeszcze bardziej zrównoważony sposób zarówno po stronie komercyjnej, jak i ekologicznej naszej działalności.

To trudna sprawa, ale trzymamy się kursu.

czytaj więcej ukryj

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami