Filtruj według
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
479 1630
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Narty skitourowe

Profesjonalne narty skiturowe

Skitouring to przemieszczanie się po terenie górskim, który charakteryzuje się tym, że składa się z odcinków płaskich, stromych oraz zjazdów. Chcąc uprawiać tę dyscyplinę, należy wyposażyć się we właściwy sprzęt, zdolny sprostać trudnym nieraz przeprawom w różnych warunkach. Dlatego ważne jest, aby to były dokładnie narty skitourowe, żadne inne.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-24 z 36 pozycji
Narty Stoeckli Y77
Szybki podgląd

Narty Stoeckli Y77

Cena regularna 4 690,00 zł Cena 1 499,00 zł
Wybierz wariant:
  • -68,04%
  • -68%
Narty Stoeckli Y77
Szybki podgląd

Narty Stoeckli Y77

Cena regularna 4 690,00 zł Cena 1 499,00 zł
Wybierz wariant:
  • -68,04%
  • -68%
Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Czym różnią sie narty skiturowe od zjazdowych?

Narty skitour wyróżnia to, że posiadają specjalny umocowany materiał zwany foką, umożliwiający podchodzenie do góry. Poza tym tego rodzaju sprzęt jest lżejszy i bardziej miękki od “zjazdówek”. Ciężar jest tu szczególnie istotny, biorąc pod uwagę fakt, że wyprawy skitourowe trwają często nawet kilka dni i zakładają noszenie bagażu na plecach.

Dobre narty skitourowe znanych producentów

W naszym sklepie znajdziesz bardzo dobre narty skitourowe produkowane przez znanych producentów, takich jak Volkl, Salomon, Head, Fisher, czy Rossignol. W przypadku konstrukcji Micro-Sidewall marki Dynafit mamy do czynienia z najwyższej jakości drewnem paulownia ze wstawkami z carbonu, zapewniającym sztywność skrętną narcie. Z kolei za nartami Hagan Soul przemawia ich lekka konstrukcja (dzięki technologii Air Tip), która będzie Cię unosić po białym puchu. Macierz wykonana jest ze stopu włókien węglowych, nadających dynamiczności i przyczepności zarazem. Zastosowany został w tym sprzęcie tzw. powder turn rocker, ułatwiający wykonywanie skrętów i kontrolę prędkości. U nas znajdą też coś dla siebie ci, którzy lubią cudowne uczucie surfowania po śniegu.

Narty skiturowe w najlepszych cenach!

Skitouring wymaga dobrej kondycji fizycznej do podejmowania częstych wysiłków, zwłaszcza podczas podchodzenia do góry. Warto więc, abyś zaopatrzył się w narty tourowe, które będą dla Ciebie pomocą, a nie dodatkowym balastem. Dzięki temu będziesz mieć dużo energii i chęci do podziwiania widoków rozpościerających się wokół - a to przecież jeden z celów wędrówek skitourowych. Pamiętaj, że dobre narty skitour będą Ci służyć przez wiele sezonów, zwróć więc uwagę na zalety zawarte w proponowanych przez nas produktach. Ciesz się ekscytującymi chwilami pośród dzikiej przyrody!

Narty skitourowe
Powrót do góry
div id="fb-root">