Lista produktów marki Dalbello

Firma Dalbello, specjalizująca się w produkcji butów narciarskich, została założona w 1974 roku we Włoszech przez szewca AlessandroDalbello, prawdziwego mistrza w swoim fachu. Działając od początku we włoskim miasteczku Asolo, położonym w bliskim sąsiedztwie gór, jesteśmy jedynym producentem butów narciarskich, który do dziś tworzy wszystkie produkty we własnej fabryce. Typowe dla Włochów zamiłowanie do unikalnego designu, stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz pasja do tworzenia butów narciarskich pozwoliły nam stać się jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży. W 2014 roku, na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, nasze buty dziesięciokrotnie „stanęły” na podium. Od lat wspieramy także czołowych freeriderów oraz uczestników Pucharu Świata. Nasze buty powstają we współpracy z wybitnymi sportowcami, których doświadczenie pomaga nam ulepszać i rozwijać kolejne modele. Bliska relacja między czołowymi zawodnikami a najlepszymi inżynierami i projektantami, pozwala na tworzenie nie tylko unikalnych produktów, ale czegoś o wiele ważniejszego – wielkiej rodziny Dalbello złożonej zarówno z pracowników firmy, jak i z użytkowników butów.

Praca zespołowa, będąca nieodłącznym elementem polityki firmy, napędza nas do działania, a we „włoskiej rodzinie” tkwi sekret i siła marki Dalbello. Jesteśmy dumni z wartości przyświecających naszej działalności oraz z możliwości współpracy z wielkimi postaciami, których wiedza i zaangażowanie pomagają nieustannie rozwijać ten projekt.

" Będziemy nadal ciężko pracować, aby dostarczać na rynek wysokiej jakości, doskonale skonstruowane buty narciarskie. Ale w dzisiejszym świecie to nie wystarczy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najbardziej uczciwą i niezawodną obsługę w branży. "

Dzięki nowym technologiom i systemom dopasowania, Dalbello podniesie wydajność i komfort buta narciarskiego na najwyższy poziom. Przewagi konkurencyjne produktów, ciągłe zwycięstwa we wszystkich dyscyplinach i ambitne działania marketingowe sprawią, że Dalbello stanie się jedną z najlepiej sprzedających się marek butów narciarskich do roku 2020. Większa liczba sportowców na najwyższym poziomie, a także stale rosnący zespół inżynierów i wysoko wykwalifikowanych pracowników, zmieni sposób projektowania i produkcji butów narciarskich w przyszłości. Większy komfort, funkcjonalność, wydajność i szczegóły ułatwiające dopasowanie będą ewoluować dzięki nowym technologiom, zastosowanym materiałom, oraz unikatowemu włoskiemu designowi i dbałości o jakość.

czytaj więcej ukryj

Przepraszamy za niedogodności.

Wygląda na to, że strona została przeniesiona lub usunięta.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

lub

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami