Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Bladerunner

Pod koniec lat 80-tych, Rollerblade® rozszerzył swoją działalność poprzez organizowanie imprez i zawodów rolkowych. Rollerblade® zaangażował się również w promowanie nowego trendu - rolkarstwo agresywne.

Na początku lat 90-tych zainicjowano dytrybucję międzynarodową poprzez przedstawicielstwa w kilku krajach na całym świecie. Ponadto, w 1991 roku, Nordica (członek grupy Benetton) wykupiła 50% udziałów firmy Rollerblade®. Wspólne promocje i reklama produktów Rollerblade® zaowocowały zwiększeniem wiarygodności marki, a ich sprzedaż wzrosła drastycznie, powodując jednocześnie, że rolkarstwo stało się jedną z najczęściej uprawianych dyscyplin sportowych.

Lata 90-te odznaczały się dalszą ekspansją na rynku rolkowym rewolucjonizując systemy technologiczne rolek. Do produkcji rolek zaczęto wykorzystywać lżejsze i mocniejsze materiały, obniżono ceny i wprowadzono wiele innowacji, w tym system hamowania ABT®. Dzięki temu rolkarstwo stało się bardziej osiągalne dla większej rzeszy odbiorców.

Dziś rollerblade produkuje rolki dla dzieci, rekreacyjne, biegowe i aggressive. Oprócz rolek oferują wiele akcesoriów związanych z jazdą na rolkach, m.in. ochraniacze.

czytaj więcej ukryj

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami