Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki ASICS

Marka ASICS to niekwestionowany lider w produkcji obuwia zarówno dla amatorów sportu, jak i dla profesjonalnych sportowców. Historia marki ASICS sięga roku 1949, wtedy to w niedługim czasie od zakończenia II wojny światowej Kihachiro Onitsuka chciał pokazać młodemu pokoleniu, pokoleniu wojny, że istnieje nowa perspektywa życia.

Młodzież zgnębiona przez czas wojny, nie widziała dla siebie żadnych możliwości, dlatego Onitsuka uznał, iż najlepszym sposobem zmotywowania młodych osób do działania będzie sport. W pierwszych butach zaprojektowanych przez firmę ASICS zastosowano technologię, która miała za zadanie zwiększać przyczepność do podłoża. Miała wklęsłą podeszwę i inspirację czerpała z natury, bo symulowała działanie przyssawek ośmiornicy.

Nazwa marki jest akronimem od pewnej łacińskiej sentencji Anima Sana In Corpore Sano, co możemy przetłumaczyć na znane wszystkim przysłowie: W zdrowym ciele zdrowy duch. Marka dedykuje swoje produkty dla ludzi, którzy poszukują komfortu, ale przy tym nie rezygnują z aktywnego trybu życia. Asortyment produktów jest bardzo szeroki, a zastosowane od lat 50. technologie, które przez cały czas ewoluowały sprawiają, że obuwie marki ASICS jest jednym z najpopularniejszych na świecie.

czytaj więcej ukryj

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami