Wypożyczalnia Nart Modlnica

Szeroki asortyment

Nasza wypożyczalnia ma do zaoferowania szeroki asortyment butów, nart, kijków, kasków, które dobierzemy do Twoich umiejętności oraz indywidualnych potrzeb. Nie ważne jak dobrze jeździsz, bądź jakiego koloru czy długości nart szukasz- u nas znajdziesz wszystko to, czego będziesz potrzebował, abyś na stoku dobrze się bawił Ty, jak i Twoja rodzina. Ponadto oferowane przez nas narty są zawsze po pełnym serwisie, by zaoszczędzić Ci stresu związanego z bezpieczeństwem, a każdy zjazd niósł ze sobą jak najwięcej przyjemności.

Niezawodni eksperci

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z nartami i stawiasz swoje pierwsze kroki to znalazłeś właściwe miejsce. Nasza miła i fachowa kadra ekspertów dobierze dla Ciebie odpowiedni sprzęt, który pozwoli Ci bezpiecznie czerpać przyjemność z pierwszych zjazdów, jak i zapewni wiele niezapomnianych wrażeń. Niezależnie jak wysokie są Twoje umiejętności- u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nie są nam straszne Wasze pytania, służymy doświadczeniem oraz wiedzą, jaką nasi specjaliści zdobywali na przestrzeni lat. Dowiesz się, jaki promień skrętu i taliowanie ma interesująca Cię narta, czy też jaką optymalną sztywność buta powinieneś wybrać itp.

Cennik wypożyczalni sprzętu narciarskiego
Doby: 1 2 3 4 5 6 7 Kolejna doba Weekend
Zestaw narciarski TOP *** 35 60 85 110 145 170 200 30 60
Zestaw narciarski VIP **** 45 80 120 160 200 240 240 45 80
Kijki 5 10 15 20 25 30 35 5 10

UWAGI:

  • Weekend jest liczony od godz. 12.00 w piatek do godz. 12.00 w poniedziałek
  • ****** Ilość gwiazdek oznacza kategorię nart

Zapraszamy do jednej z naszych wypożyczalni

Kraków

ul. Zakopiańska 267b
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-19
sobota: 10-16
Zobacz szczegóły mapy

Modlnica k.Krakowa

ul. Częstochowska 6
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-19
sobota: 10-16
Zobacz szczegóły mapy

Dla sporadycznych
narciarzy

Narciarstwo to świetna metoda na spędzanie wolnego czasu; ruch na świeżym powietrzu jest doskonałym sposobem na zachowanie zdrowia, młodości, odstresowania się po trudach życia codziennego. Nie jest to jednak dyscyplina tania i nie zawsze dysponujemy środkami pozwalającymi za zakup nowego sprzętu narciarskiego. Jak często wyjeżdżasz na narty? Czy zdarza się to sporadycznie: ferie, święta, zimowy urlop? Jeśli są to wyjazdy okazjonalne, wypożyczenie sprzętu narciarskiego jest idealnym rozwiązaniem; to koszt zdecydowanie niższy niż zakup nowych nart, butów, kijków, kasku i gogli. Nie musisz również zawracać sobie głowy serwisowaniem nart, transportem ani ich przechowywaniem między sezonami. Jeśli narciarstwo traktujesz jako incydentalny sposób na relaks na świeżym powietrzu, wypożyczenie sprzętu narciarskiego jest bardzo dobrą alternatywą.

Bez niepotrzebnego stresu

Czy znasz to uczucie, kiedy przyjeżdżasz na swój ulubiony stok, spokojnie wysiadasz z samochodu, bierzesz głęboki oddech, a Twoje płuca wypełnia, czyste, mroźne powietrze? Rozglądasz się po rozległym parkingu ośrodka narciarskiego i zmierzając pewnym krokiem w kierunku wypożyczalni nart, nagle zauważasz kilometrową kolejkę, co odbiera Ci całą chęć na szusowanie po świeżo ubitym puchu? Jeśli powyższe sytuacje nie są Ci obce zdecyduj się na naszą wypożyczalnię! Nasi profesjonalni doradcy dysponujący wieloletnim doświadczeniem pomogą Ci w doborze odpowiednich dla Twoich potrzeb i umiejętności nart, długości kijków oraz najbardziej odpowiednich dla Ciebie butów narciarskich. Bez kolejki! Blisko Twojego domu! Bez niepotrzebnego stresu!

Powrót do góry