Sprzedaż hurtowa

Hurtownia narciarska
dobrenarty.pl

Firma dobrenarty.pl corocznie importuje tysiące wysokiej jakości po-testowych nart, butów narciarskich i snowboardów z Austrii, Włoch i Francji. W oparciu o solidną bazę sprzętową prowadzimy jeden z największych w Polsce narciarskich sklepów detalicznych, oraz HURTOWNIĘ NARCIARSKĄ.

Co sprzedajemy?
Na 900 m2 powierzchni sprzedajemy rocznie ok. 6000 par nart i butów używanych w postaci pakietów.

Sprzedaż hurtowa sprzętu narciarskiego odbywa się przy zakupie minimum 5 par.

Gdzie się znajdujemy?

Zobacz szczegóły mapy

Modlnica k.Krakowa

ul. Częstochowska 6
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-21
sobota: 10-21
niedziela handlowa: 10-18

Kogo zaopatrujemy

  • Wypożyczalnie narciarskie
  • Sklepy sportowe
  • Szkółki narciarskie
  • Hotele i pensjonaty

Filozofia działania

Naszą filozofią działania jest profesjonalna obsługa klienta. Nasi pracownicy pomagają w doborze odpowiedniego pakietu sprzętu w zależności od potrzeb klienta hurtowego, niezależnie czy jest to przedszkole narciarskie, wypożyczalnia przy wyciągu czy pensjonat. Wszystkie narty znajdujące się na wyposażeniu naszej wypożyczalni to narty carvingowe. Sprzęt w hurtowni dobrenarty.pl jest każdorazowo serwisowany zanim trafi do klienta, można więc być pewnym tego, że nie sprawi nam niemiłych niespodzianek na stoku.

Jak pracujemy?

cały rok, niezależnie od sezonu od poniedziałku do piątku

w godz. 9:00-17:00, w sezonie zimowym do 19:00

istnieje możliwość umówienia się w terminach poza tygodniem roboczym

Odbiór własny, dowóz lub wysyłka sprzętu

Sprzęt możesz wybrać sam w naszej lokalizacji w Modlnicy. Jeśli nie posiadasz transportu towarowego, oferujemy dowóz w rozsądnej cenie, bądź w przypadku dużych odległości, wysyłkę kurierem.

Uwaga: Towar znajdujący się w hurtowni, nie zawsze jest wprowadzony na stronę www do oferty detalicznej, ze względu na ogromną ilość fotografii i opisów do wykonania.

Zobacz ofertę handlową

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnych pakietach lub ofertach hurtowni?


stojaki na narty i suszarki
na buty narciarskie

  • Od 2007 roku jesteśmy producentem i dystrybutorem stojaków do magazynowania oraz ekspozycji sprzętu narciarskiego. Pełna oferta stojaków na stronie: http://steady-hold.com/pl/
  • Nasze stojaki wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Każdy z nich jest lakierowany proszkowo, dzięki czemu otrzymujesz najwyższą jakość wykonania.
  • Oprócz standardowych wymiarów oferujemy także możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Przy zamówieniu powyżej 5 sztuk, możesz sam dobrać kolor. Gwarancja – 2 lata.
Powrót do góry