SPRZĘT NARCIARSKI LUB SNOWBOARDOWY NA RATY

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, a Tobie przydałby się nowy sprzęt? A może wybierasz się na spontaniczny wyjazd na narty ze znajomymi, tylko nie masz na czym jeździć?

Jeżeli jedynym ograniczeniem, by cieszyć się ze zjazdów w zimowym słońcu jest chwilowy brak gotówki – mamy dla Ciebie niespodziankę. Nie gnij w domu z naburmuszoną miną, tylko skorzystaj z okazji i pokochaj zimę od aktywnej strony! Od dziś nie musisz już pościć miesiącami, by uzbierać na wymarzoną deskę snowboardową albo profesjonalny sprzęt narciarski. Rozłożymy Twoje zakupy na niskie, komfortowe raty.

Nie musisz już odkładać wspólnych wyjazdów z dzieciakami czekając na przypływ gotówki, żeby kupić niezbędny sprzęt. Przestań odkładać z roku na rok naukę jazdy na snowboardzie. Brak oszczędności nie stanie Ci już na drodze. Wystarczy przyjść do sklepu lub usiąść przy komputerze w zaciszu własnego mieszkania, wybrać sprzęt, wypełnić wniosek i poczekać chwilę na decyzję banku. A później możesz już cieszyć się z nowych zakupów, które nie nadwyrężyły domowego budżetu. Koszt kupionego przez Ciebie sprzętu rozłożony zostanie na niewielkie, łatwe do spłaty raty, dzięki czemu nawet nie odczujesz jego ceny. Możesz już dziś zostać właścicielem deski snowboardowej lub nart, o jakich zawsze marzyłeś. Zamiast martwić się gotówką, będziesz beztrosko szaleć na stoku. Nie marnuj czasu i nie czekaj na lepsze jutro. Skorzystaj z naszego systemu ratalnego i ciesz się swoim sprzętem już dziś.

Jakie są korzyści zakupu na raty?

Możesz nabyć nowy sprzęt od razu, bez gromadzenia środków finansowych

Kupując na raty możesz przeznaczyć swoje oszczędności na inny cel

Możesz wybrać droższy sprzęt dużo lepszej jakości

Nasz sklep umożliwia zakup towaru w prosty i bezpieczny sposób za pomocą programu ratalnego Alior Banku. Możesz w ten sposób dokonać zakupów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym. Będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego.

Jak kupić sprzęt na raty?

Wystarczy, że: 

Przyjdziesz do jednego z naszych sklepów:

w Modlnicy (ul. Częstochowska 6): 9:00-19:00, tel. 12 4431328

w Krakowie (ul. Zakopiańska 267 b): w sezonie zimowym - 9:00-19:00 tel. 12 4431328

Wybierzesz wymarzony sprzęt z pomocą wykwalifikowanego sprzedawcy

Wypełnisz wniosek ratalny i poczekasz na decyzję banku – trwa to ok.15 minut

Bierzesz sprzęt i możesz jechać na stok

Minimum formalności:

bez poręczycieli

szybka decyzja kredytowa

dowód osobisty jedynym dokumentem niezbędnym do otrzymania kredytu

Maksimum dostępności:

kredyt na oświadczenie do 16 tysięcy zł

okres kredytowania: 3-60 miesięcy

1. wpłata – 0%

możliwość wyboru dnia spłaty kredytu

możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu

Przykład: Dla promocyjnego kosztu kredytu: 0,5% miesięcznie i wartości Twojego sprzętu równej 1000 zł Twoje raty będą wynosić: 10 rat – 105,00 zł, pierwsza wpłata 0 zł 20 rat – 55,00 zł, pierwsza wpłata 0 zł. To takie proste! Skorzystaj z dogodnego systemu ratalnego w naszym sklepie i kup swój wymarzony sprzęt, a cenę rozłożymy na wygodne i niskie raty! 

Skorzystaj już dziś!

Powrót do góry