Narty na Raty

Sprzęt narciarski lub
snowboardowy na raty

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, a Tobie przydałby się nowy sprzęt? A może wybierasz się na spontaniczny wyjazd na narty ze znajomymi, tylko nie masz na czym jeździć?

Jeżeli jedynym ograniczeniem, by cieszyć się ze zjazdów w zimowym słońcu jest chwilowy brak gotówki – mamy dla Ciebie niespodziankę. Nie gnij w domu z naburmuszoną miną, tylko skorzystaj z okazji i pokochaj zimę od aktywnej strony! Od dziś nie musisz już pościć miesiącami, by uzbierać na wymarzoną deskę snowboardową albo profesjonalny sprzęt narciarski. Rozłożymy Twoje zakupy na niskie, komfortowe raty.

Nie musisz już odkładać wspólnych wyjazdów z dzieciakami czekając na przypływ gotówki, żeby kupić niezbędny sprzęt. Przestań odkładać z roku na rok naukę jazdy na snowboardzie. Brak oszczędności nie stanie Ci już na drodze.

Jak kupić na e-raty?
dowiedz się więcej
Oblicz e-raty już teraz!
dowiedz się więcej

Jak kupić sprzęt na raty?

przyjść do sklepu lub usiąść przy komputerze...
wybrać sprzęt spełniający oczekiwania...
wypełnić wniosek...
poczekać na decyzję banku.

Jakie są korzyści zakupu na raty?

  • Możesz nabyć nowy sprzęt od razu, bez gromadzenia środków finansowych
  • Kupując na raty możesz przeznaczyć swoje oszczędności na inny cel
  • Możesz wybrać droższy sprzęt dużo lepszej jakości
  • Nasz sklep umożliwia zakup towaru w prosty i bezpieczny sposób za pomocą programu ratalnego Santander Banku. Możesz w ten sposób dokonać zakupów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym. Będziesz potrzebował jedynie dowodu.

Minimum formalności

otrzymasz raty bez poręczycieli
szybka decyzja ratalna
wystarczy dowód osobisty
Skontaktuj się z konsultantem
Zadzwoń do eksperta

Gdzie się znajdujemy?

Zobacz szczegóły mapy

Modlnica k.Krakowa

ul. Częstochowska 6
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-19
sobota: 10-16
Twoje raty 0 zł

Dla promocyjnego kosztu kredytu 0% miesięczne i wartości Twojego sprzętu równej 1000 zł, Twoje raty będą wynosić 10 rat x 100 zł. Jeśli zależy Ci na większej elastyczności, możesz rozłożyć płatność aż na 50 rat o atrakcyjnym oprocentowaniu.

Zapraszamy do wypróbowania kalkulatora rat on-line. Przekonaj się, która opcja ratalna najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i już dziś spraw prezent sobie lub bliskim!

Powrót do góry