Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Nordica

Tradycyjna włoska marka Nordica jest synonimem dla nart i butów narciarskich o bezkompromisowej wydajności i najwyższej jakości. Nordica ma siedzibę w Giavera del Montello we Włoszech. Narty i buty tej marki zapewniają każdemu narciarzowi na wszystkich poziomach wydajność i komfort, których szuka.

Firma została założona przez dwóch braci, kupców Adriana i Oddona Vaccari w Motebellun, w 1939 roku, po latach doświadczeń w produkcji butów biegowych. Po wojnie firma zaczęła koncentrować się na butach narciarskich, choć nadal produkowała buty do narciarstwa biegowego, a także buty do wspinaczki. 

W 1968 roku firma rozpoczęła innowacje i dokonała zasadniczej zmiany w technicznym opracowaniu butów. Skórzana powierzchnia tradycyjnych modeli została uzupełniona o plastik tak, że większa część buta była pokryta poliuretanem albo PCV, dzięki czemu zwiększono sztywność buta. To była rewolucyjna nowość i dzięki temu Nordica w latach 70. objęła niesamowite 30% światowej produkcji, wytwarzając do 2 000 000 par rocznie.

W 2009 roku Nordica świętowała 70 lat sukcesów i doskonałości w branży narciarskiej, gdzie w tym czasie udało się firmie osiągnąć swój cel stania się jednym z najbardziej znanych narciarskich marek na świecie. Wszystko to dzięki doskonałemu, międzynarodowemu zespołowi ludzi zajmujących się produkcją, ale i dzięki narciarzom wyścigowym, zjazdowym i freeskierom, którzy zajmują się testowaniem i rozwojem. Niecałe 80 lat istnienia tej marki jest gwarancją wysokiej jakości. Wydajność jest pierwszym, drugim i trzecim, najważniejszym kryterium w produkcji nart i butów marki Nordica.

Nordica jest nie tylko dla tych, którzy jeżdżą na nartach. Jest przede wszystkim dla tych, dla których jazda na nartach jest wielką pasją. Oferuje narty zjazdowe we wszystkich typach łuków, ale także uniwersalne narty dla rekreacyjnych narciarzy. W ofercie możemy również znaleźć torby i pokrowce na kompletny sprzęt narciarski. Legendarne buty narciarskie Nordica są przeznaczone dla wszystkich typów narciarzy, a także dla zawodowców.

czytaj więcej ukryj

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Powrót do góry
Skontaktuj się z nami
close

Skontaktuj się z nami