Filtruj według

Nowa kolekcja
Płeć
Producenci
Cena
Rozmiar
Kolor
Flex /sztywność/ buta
Filtruj

Deski snowboardowe unisex

Idealnie skrojona deska snowboardowa uniwersalna

Moda na snowboarding pojawiła się stosunkowo niedawno. Aktualnie jest to jednak jeden z najbardziej popularnych i emocjonujących sportów zimowych. Wysokie góry przyciągają coraz więcej amatorów i profesjonalistów tego zajęcia, co wpływa również na różnorodność sprzętu, w jaki są oni wyposażeni. Deski snowboardowe uniwersalne stanowią jednak najlepsze rozwiązanie dla osób, dopiero rozpoczynających swoją przygodę. Ich ogromny wybór sprawia, że ciężko jest się zdecydować na konkretny model. Przy zakupie warto również kierować się kilkoma zasadami, które pomogą w dopasowaniu najlepszego narzędzia do jazdy.

Filtrowanie produktów »

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Jednym z podstawowych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu jest własna waga. Producenci podają więc tabele, które prezentują zestawienie, ułatwiające wybór. Deska snowboardowa uniwersalna powinna więc być dostosowana, nie tylko do umiejętności, ale również konkretnych cech użytkownika. Oprócz wagi, jest to również wzrost. Przyjmuje się, że długość deski nigdy nie może przekraczać wysokości danej osoby, jednocześnie zwiększając się ona proporcjonalnie do jej wagi. Przy dobieraniu konkretnego modelu warto zwrócić również uwagę na jego zalecane przeznaczenie. Dla osoby, która stoi przed wyzwaniem zakupu swojego pierwszego sprzętu, najodpowiedniejsza może się okazać deska snowboardowa uniwersalna typu Flat. Posiada ona płaski profil, dzięki czemu nadaje się do każdych warunków. Ze wszystkich dostępnych rodzajów, wymaga również najmniej energii wkładanej w wykonywanie manewrów.

W zależności od stopnia zaawansowania, może się okazać, że najprostsza konstrukcja nie sprawia już tak dużo radości. Proponuje się wtedy inne rozwiązania, z czego najpopularniejszym są te, o budowie Rocker. Pozwalają one na wykonywanie bardziej wymagających trików i dają możliwość doskonalenia stylu jazdy. Deski snowboardowe uniwersalne stanowią więc najlepszy wybór, również i w przypadku bardziej doświadczonych osób, które wykorzystują różne rodzaje stoków. W przypadku sporadycznych wyjazdów w góry, połączonych ze śnieżną zabawą są idealnym rozwiązaniem, zarówno dla najmłodszych snowboardzistów, jak i dla tych nieco starszych. Ich łatwość przystosowania się do posiadacza daje również gwarancję bezpieczeństwa i pozwala na szybką naukę, bez tracenia energii.

Dobry sprzęt charakteryzuje się, przede wszystkim, odpowiednią konstrukcją. Nie warto więc zwracać uwagi jedynie na zdobienia i kształt. Uniwersalne deski są świetne do zachowania swobody ruchów i przećwiczenia nowych sztuczek na śniegu.

Deski snowboardowe unisex
Powrót do góry