Filtruj według

Kategorie
Cena
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki Rockland

Hasło definiujące markę Rockland powstałą w 2009 roku to - „Travel & Discover” – wychodzimy naprzeciw potrzebom podróżników, pasjonatów gór, miłośników bushcfraftu oraz turystów szukającym relaksu na łonie natury. Firma Rockland oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty skupione wokół kilku uzupełniających się segmentów, takich jak: namioty i sprzęt biwakowy, kije trekkingowe, termosy, naczynia i sztućce turystyczne, akcesoria turystyczne, podróżnicze i wodoodporne, meble kempingowe. Specjaliści z zakresu podróży, turystyki górskiej oraz aktywności plenerowych projektują produkty doskonale dopasowane do potrzeb każdego miłośnika turystyki.

Opracowując linię produktową Rocklanda, bazują nie tylko na wiedzy ekspertów i innowacjach technologicznych, ale też na doświadczeniach własnych oraz oczekiwaniach znajomych podróżników.

Firma jest zawsze na czasie z rozwojem branży outdorowej nie tylko na krajowym podwórku, ale również na zagranicznych rynkach. rockland w procesie produkcji korzysta z surowców i technik, których eksploracja oraz zastosowanie nie zagraża przyrodzie i które nie mają negatywnego wpływu na życie lokalnych społeczności. 

czytaj więcej ukryj

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-24 z 57 pozycji
Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Powrót do góry