Narty Salomon Bbr V.Shape wiązanie Salomon 175 cm

Narty Salomon Bbr V.Shape wiązanie Salomon 175 cm

599,00 zł
Brutto
Magazyn
Ilość
W magazynie

Narty używane Salomon BBR V.Shape wiązanie Salomon 175 cm

Nie ważne na jakie trafisz w górach warunki, te narty nie zawiodą nigdy. Bez problemu poradzisz sobie jeżdżąc po miękkim i twardym śniegu, w trudnym i łatwym terenie. Dzięki zastosowaniu w ich konstrukcji technologii, które doskonale trzymają krawędź, nawet na oblodzonych stokach.
Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich. Narty o zacięciu zjazdowym, łatwo inicjują skręt, stabilnie i precyzyjnie prowadzą się przy dużych prędkościach. Bezsprzecznie, ich możliwości najpełniej mogą być wykorzystane przez dobrych i bardzo dobrych narciarzy.
Zarówno dla tych, którzy od wielu lat pasjonują się zjazdami alpejskimi, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z białym szaleństwem - sprzęt narciarski, który znajduje się w naszej ofercie, to doskonała propozycja dla każdego. Zaufaliśmy sprawdzonym, cenionym na całym świecie producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby ich propozycje zapewniały maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
Szybkość w każdych warunkach! Stabilne, przyjazne narty. System aktywnego tłumienia drgań zapewnia płynność w czasie pokonywania nierówności terenu.
Odpowiednie narty to klucz to wspaniałego zimowego wyjazdu w góry.


Zadaj pytanie o produkt »
111407-mod

Opis

Model
Bbr V.Shape
Rocznik
2000
Płeć
uniwersalne
Rozmiar EU
175
Rozmiar
175
Hurt ID
111407

Specyficzne kody

ean13
111407
Rejestracja
Dane nowego konta
Masz już konto?
Zaloguj się! Lub zresetuj hasło