• -13,33%
Narty Nordica Transfire 75 wiązanie Marker 176 cm

Narty Nordica Transfire 75 wiązanie Marker 176 cm

750,00 zł
650,00 zł Zniżka 13,33%
Brutto
Magazyn
Ilość
W magazynie

Narty używane Nordica Transfire 75 wiązanie Marker 176 cm

Nie ważne na jakie trafisz w górach warunki, te narty nie zawiodą nigdy. Bez problemu poradzisz sobie jeżdżąc po miękkim i twardym śniegu, w trudnym i łatwym terenie. Dzięki zastosowaniu w ich konstrukcji technologii, które doskonale trzymają krawędź, nawet na oblodzonych stokach.
Posiadają zwrotność nart krótkich połączoną ze stabilnością nart długich. Narty o zacięciu zjazdowym, łatwo inicjują skręt, stabilnie i precyzyjnie prowadzą się przy dużych prędkościach. Bezsprzecznie, ich możliwości najpełniej mogą być wykorzystane przez dobrych i bardzo dobrych narciarzy.
Zarówno dla tych, którzy od wielu lat pasjonują się zjazdami alpejskimi, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z białym szaleństwem - sprzęt narciarski, który znajduje się w naszej ofercie, to doskonała propozycja dla każdego. Zaufaliśmy sprawdzonym, cenionym na całym świecie producentom, którzy dokładają wszelkich starań, aby ich propozycje zapewniały maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
Szybkość w każdych warunkach! Stabilne, przyjazne narty. System aktywnego tłumienia drgań zapewnia płynność w czasie pokonywania nierówności terenu.
Odpowiednie narty to klucz to wspaniałego zimowego wyjazdu w góry.

Znalazłeś błąd w opisie? Poinformuj nas.
104779-zak

Opis

Model
Transfire 75
Rocznik
2000
Płeć
uniwersalne
Rozmiar EU
176
Rozmiar
176
Hurt ID
104779
Rejestracja
Dane nowego konta
Masz już konto?
Zaloguj się! Lub zresetuj hasło