Filtruj według
Płeć
więcej... mniej
Producenci
więcej... mniej
Cena
19 980
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Odzież narciarska męska

Ubrania narciarskie męskie

Dostępna w naszym sklepie odzież narciarska cechuje się doskonałymi parametrami wodoodporności oraz wiatroszczelności, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfort podczas zimowego szaleństwa na stoku. Ubrania narciarskie męskie dostępne w naszym sklepie nadaj się także do uprawiania sportów, takich jak snowboard, czy innych, jakże ekscytujących dyscyplin podczas aury zimowej. Dostępne w naszym sklepie produkty cechują się doskonałymi parametrami oraz najwyższą jakością wykonania, aby zaspokoić wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-24 z 119 pozycji
Pokazano 1-24 z 119 pozycji

Nasza oferta odzieży narciarskiej jest niezwykle zróżnicowana pod wieloma względami. Dostępne są różne warianty rozmiarów oraz wzorów, aby wpisać się w aktualne trendy i zapewnić naszym klientom szyk na stoku. Podczas wyboru należy kierować się kilkoma ważnymi aspektami, aby wybrać taką, która najlepiej zaspokaja potrzeby. Wśród ważnych parametrów, które mają znaczenie podczas wyboru takiej rzeczy, jak odzież narciarska męska, kierować trzeba się przede wszystkim jakością wykonania oraz rozmiarem. Jeżeli odzież wykonana została z nieprzemakalnych i umożliwiających przepływ powietrza materiałów, możemy być pewni, iż będzie to dobry wybór. Kolejną kwestią jest oczywiście odpowiedni dobór rozmiaru. Wybór zbyt dużych ubrań narciarskich może stanowić niebezpieczeństwo oraz wpływać na to, że przez zbyt luźne otwory kurtki, czy spodni zimowych będzie przedostawało się zimno, a izolacja termiczna nie będzie tak skuteczna. Z kolei wybór zbyt małej odzieży może wpływać na uczucie dyskomfortu i ograniczać ruchy podczas zimowych zjazdów.

Ostatnią kwestią, jaką warto kierować się podczas wyboru kurtki, są aspekty wizualne. Jeżeli odpowiada nam kolorystyka, a także krój kurtki, a dodatkowo parametry wykonania są satysfakcjonujące, możemy dokonać zakupu i cieszyć się z doskonałego wyglądu podczas zimowego szaleństwa. Należy jednak pamiętać, że odzież narciarska męska, a także odzież dla kobiet i dzieci nie wystarczy jako samodzielny ubiór na stok. Jeżeli zakupiliśmy odzież typu softshell, wystarczy, że pod kurtkę i spodnie ubierzemy bieliznę termoaktywną. Jeżeli jednak zakupiony strój to rodzaj hard shell, konieczne będzie także ubranie dodatkowego polaru lub swetra w celu zapewnienia większego komfortu termicznego. Ponadto należy pamiętać, że odzież narciarska to zakup na kilka sezonów, dlatego warto na ten cel przeznaczyć nieco większe środki pieniędzy, gdyż droższe egzemplarze posiadają dodatkowe wzmocnienia, a także mają właściwości, których nie posiadają zwyczajne kurtki dostępne sezonowo w marketach.

Odzież narciarska męska
Powrót do góry
div id="fb-root">