Filtruj według
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Płeć
więcej... mniej
Cena
699 3850
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Promień skrętu
13.9 [m] 17 [m]
Kolor
więcej... mniej
Filtruj

Narty skitourowe

Profesjonalne narty skiturowe

Skitouring to przemieszczanie się po terenie górskim, który charakteryzuje się tym, że składa się z odcinków płaskich, stromych oraz zjazdów. Chcąc uprawiać tę dyscyplinę, należy wyposażyć się we właściwy sprzęt, zdolny sprostać trudnym nieraz przeprawom w różnych warunkach. Dlatego ważne jest, aby to były dokładnie narty skitourowe, żadne inne.

Filtrowanie produktów »

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Czym różnią sie narty skiturowe od zjazdowych?

Narty skitour wyróżnia to, że posiadają specjalny umocowany materiał zwany foką, umożliwiający podchodzenie do góry. Poza tym tego rodzaju sprzęt jest lżejszy i bardziej miękki od “zjazdówek”. Ciężar jest tu szczególnie istotny, biorąc pod uwagę fakt, że wyprawy skitourowe trwają często nawet kilka dni i zakładają noszenie bagażu na plecach.

Dobre narty skitourowe znanych producentów

W naszym sklepie znajdziesz bardzo dobre narty skitourowe produkowane przez znanych producentów, takich jak Volkl, Salomon, Head, Fisher, czy Rossignol. W przypadku konstrukcji Micro-Sidewall marki Dynafit mamy do czynienia z najwyższej jakości drewnem paulownia ze wstawkami z carbonu, zapewniającym sztywność skrętną narcie. Z kolei za nartami Hagan Soul przemawia ich lekka konstrukcja (dzięki technologii Air Tip), która będzie Cię unosić po białym puchu. Macierz wykonana jest ze stopu włókien węglowych, nadających dynamiczności i przyczepności zarazem. Zastosowany został w tym sprzęcie tzw. powder turn rocker, ułatwiający wykonywanie skrętów i kontrolę prędkości. U nas znajdą też coś dla siebie ci, którzy lubią cudowne uczucie surfowania po śniegu.

Narty skiturowe w najlepszych cenach!

Skitouring wymaga dobrej kondycji fizycznej do podejmowania częstych wysiłków, zwłaszcza podczas podchodzenia do góry. Warto więc, abyś zaopatrzył się w narty tourowe, które będą dla Ciebie pomocą, a nie dodatkowym balastem. Dzięki temu będziesz mieć dużo energii i chęci do podziwiania widoków rozpościerających się wokół - a to przecież jeden z celów wędrówek skitourowych. Pamiętaj, że dobre narty skitour będą Ci służyć przez wiele sezonów, zwróć więc uwagę na zalety zawarte w proponowanych przez nas produktach. Ciesz się ekscytującymi chwilami pośród dzikiej przyrody!

Narty skitourowe
Powrót do góry