Filtruj według
więcej... mniej
Cena
199 2068
Płeć
więcej... mniej
Producenci
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Flex
więcej... mniej
Szerokość buta
więcej... mniej
Filtruj

Buty narciarskie zjazdowe

Odpowiednie buty zjazdowe

Buty narciarskie to podstawowy element zestawy narciarskiego, ponieważ to one łączą ciało z nartami. Ze względu na tak ważną funkcję, warto szczególnie mocno przyłożyć się do wyboru odpowiednich butów narciarskich. Odpowiednio dobrane buty narciarskie mogą odkryć potencjał narciarza zjazdowego. Buty narciarskie zjazdowe dobrane źle i bez namysłu, z pewnością będą utrudniać aktywność zimową. Obuwie dobieramy kierując się własnymi umiejętnościami, stylem jazdy i wygodą użytkowania.

Filtrowanie produktów »

Jest 255 produktów.

Pokazano 1-24 z 255 pozycji
Head buty Raptor 50
Szybki podgląd

Head buty Raptor 50

Cena regularna 599,00 zł Cena 299,00 zł
Dostępne rozmiary:
Wybierz wariant:
  • -50,08%
  • Nowość
  • -50%
Tecnica buty Esprit Rt
Szybki podgląd

Tecnica buty Esprit Rt

Cena regularna 799,00 zł Cena 399,00 zł
Dostępne rozmiary:
Wybierz wariant:
  • -50,06%
  • Nowość
  • -50%
Pokazano 1-24 z 255 pozycji

Buty narciarskie zjazdowe o odpowiedniej konstrukcji

Buty do nart zjazdowych mają dwuwarstwową konstrukcję: twardą, zewnętrzną skorupę oraz miękką wewnętrzną wkładkę, która pochłania wstrząsy i utrzymuje ciepło. Skorupa zapewnia odpowiednią elastyczność i bezpieczeństwo. Większość butów dla dorosłych otwiera się analogicznie do butów trekkingowych (na 3 lub 4 klamry), natomiast wśród butów narciarskich dziecięcych, często stosowane jest rozwiązanie polegające na wkładaniu butów od tyłu, co sprawia, że są wygodniejsze i łatwiejsze w obsłudze dla laika. Im bardziej elastyczny i miękki but, tym większa swoboda dla początkującego lub rekreacyjnego narciarza. Sztywne buty (o współczynniku flex 110 i wyższym) są idealne dla narciarzy zaawansowanych . But narciarski musi dobrze opinać nogę i przylegać, aby narciarz mógł mieć pełną kontrolę nad nartami.

Gdzie kupić dobre buty zjazdowe?

Aktualnie nikogo nie dziwi fakt, że buty narciarskie można kupić przez internet - znając siebie i swoje możliwości można w prostu sposób dotrzeć do modelu, który będzie zaspokajał potrzeby estetyczne i praktyczne, a także będzie w cenie, która nas zadowala. Wysokiej jakości buty narciarskie do nart zjazdowych można kupić w sklepie Dobre Narty w wersji zarówno nowej jak i używanej. Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady doświadczonego doradcy, koniecznie przyjedź osobiście i znajdź buty zjazdowe nowe lub buty zjazdowe używane, które będą towarzyszyły ci w szaleństwach na stoku w kolejnych sezonach. Czy już wiesz jakich butów potrzebujesz? Sprawdź ofertę naszego sklepu.

Buty narciarskie zjazdowe
Powrót do góry