Filtruj według

Kategorie
Cena
Płeć
Kolor
Filtruj

Lista produktów marki GSI

GSI Outdoors to amerykański producent wysokiej jakości ekwipunku turystycznego. Marka została złożona w 1985 roku, angażuje się w tworzenie przemyślanego i innowacyjnego sprzętu. Swoją przygodę rozpoczęli od sprzedaży zastaw stołowych z niebieskiej emalii, które zyskały ogromną popularność. Przez lata skrupulatnie rozwijają swoją działalność o nowinki techniczne: naczynia do gotowania na świeżym powietrzu oraz sprzęt niezbędny do spożywania posiłków. Posiadają w ofercie, m.in. zestawy garnków turystycznych, miseczki, noże, sztućce i palniki, które pozwalają na przygotowanie potraw w terenie.

Celem firmy jest zapewnienie komfortu panującego w domu, który może towarzyszyć również w każdej przygodzie, niezależnie od tego czy będzie to wyprawa w góry, czy może camping z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Zdaniem marki, jedzenie łączy ludzi, wspiera poszukiwania i zawsze lepiej smakuje, gdy jest przygotowywane i spożywane w środowisku naturalnym.

Firma angażuje się w odpowiedzialną produkcję i ochronę środowiska naturalnego. W swoich projektach stawia na innowacyjność, wydajność, trwałość, a przede wszystkim na zrównoważony rozwój. Do produkcji produktów wykorzystują jak największą ilość surowców wtórnych, a wszystkie opakowania są projektowane pod kątem maksymalnego ponownego wykorzystania i recyklingu. 

czytaj więcej ukryj

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Powrót do góry