Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Żółwie narciarskie

Znaleziono 148 produktów

Ochraniacze tułowia, niezbędne wyposażenie każdego narciarza.

Popularne żółwie narciarskie to nic innego, jak ochraniacze tułowia dla narciarzy i snowboardzistów, które zaleca się nie tylko osobom uprawiającym freeride oraz freestyle, dla również wszystkim korzystającym z profesjonalnie przygotowanych stoków. Akcesoria tego typu są niezbędne dla ochrony żeber, pleców oraz klatki piersiowej podczas uderzeń i upadków. Ich ergonomiczna budowa sprawia, że są niezwykle komfortowe w użytkowaniu oraz niemal niewyczuwalne na ciele, jednak równocześnie doskonale spełniają swoją rolę. Ochraniacze pleców stanowią podstawowe wyposażenie profesjonalnych narciarzy, dzięki którym nie muszą oni martwić się o niebezpieczne urazy okolic kręgosłupa i klatki piersiowej. 

Nasze ochraniacze tułowia to niezwykle lekkie i miękkie wyposażenie, które idealnie dopasowuje się do dowolnych kształtów ciała. Materiały wykorzystane do ich produkcji charakteryzuje bardzo wysoka jakość, gwarantująca skuteczną ochronę oraz długotrwałość użytkowania. Żółwie narciarskie absorbują siłę uderzenia, jednak same natychmiast wracają do pierwotnego kształtu, nie wgniatają się i nie pękają. Dostępne w ofercie ochraniacze pleców wyposażono w regulowane pasy, umożliwiające dopasowanie każdego produktu do indywidualnej budowy ich użytkownika, a także kilka warstw materiału, zapewniającego odpowiednią cyrkulację powietrza i przewiewność. 

W ochraniacze tułowia warto wyposażyć przede wszystkim dzieci oraz początkujących narciarzy, którzy nie czują się jeszcze pewnie na stoku przez co są najbardziej narażeni na upadki i stłuczenia. Akcesoria ochronne umożliwią im bezpieczną naukę jazdy, pozbawioną bólu oraz poważniejszych kontuzji. Jednocześnie niekrępujące ruchów ochraniacze pleców, będą dla nich dodatkiem, który w żaden sposób nie wpłynie na komfort uprawiania sportu, a zamiast tego dodatkowo wzmocni ich poczucie pewności siebie na śniegu oraz zmobilizuje do dalszych treningów. 

Dbamy, aby w naszej ofercie znalazły się tylko produkty wysokiej jakości, opatrzone odpowiednimi certyfikatami, które gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania. Staramy się także zapewnić naszym klientom odpowiednio duży wybór, pozwalający na wyposażenie każdego narciarza w ochraniacze tułowia idealne dla jego potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy pewni, że w asortymencie sklepu znajdzie się produkt stworzony zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Niezależnie od naszych umiejętności czy doświadczenia, a także potrzeby odczuwania adrenaliny, pamiętajmy, że zawsze warto chronić swoje zdrowie, zabezpieczając ciało przed niebezpiecznymi skutkami upadków.

Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów