Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Ochraniacze narciarskie

Znaleziono 147 produktów

Ochraniacze narciarskie obowiązkowym ekwipunkiem każdego narciarza.

Ochraniacz narciarski to bardzo ważne wyposażenie w życiu narciarza, ponieważ dzięki niemu można zapobiec wielu przykrym kontuzjom odnoszonym na stokach narciarskich. Ochraniacze można jednak podzielić na kilka różnych typów, z ich pomocą chroni się kręgosłup, nogi, ręce, czy też inne części ciała. Przydają się zarówno amatorom, jak i zawodowcom, którzy chcą stale podnosić poziom swoich umiejętności. Zakłada się je pod kombinezony, aby ściśle przylegały do ciała i ochraniały poszczególne partie ciała. Tym samym jazda na nartach jest dużo bardziej bezpieczna, a narciarze mogą się skupić na swobodnym i pewnym przejeździe, zależnie od wybranej konkurencji.

Ochraniacze narciarskie są stworzone z bardzo trwałych, lecz elastycznych materiałów. Tym samym zapewniają zainteresowanym pełen komfort przejazdu. Można je zakładać m.in. na golenie, które są chyba najbardziej narażone na urazy, np. podczas slalomu lub też zjazdu. Wszystkie produkty dostępne są w różnych kolorach oraz rozmiarach, tak aby narciarz mógł je dobrać np. pod kątem wymiarów swojego ciała. Inne ochraniacze będą służyć dzieciom i młodzieży, a jeszcze inne osobom dorosłym. Warto zabezpieczyć się na stoku i mieć pewność, że po drodze nie dojdzie do przykrego incydentu. Ochraniacze narciarskie cechują się podwyższoną odpornością na wstrząsy, których na stokach nie brakuje. Stosowanie ochraniaczy jest zalecane nawet przez bardzo doświadczonych trenerów, którzy dbają tym samym o bezpieczeństwo i zdrowie swoich zawodników. Dzięki temu można skupić się na bardziej intensywnych treningach oraz zapewnić narciarzom jeszcze większe pole do popisu.

Szczególnie istotnym rodzajem ochraniaczy narciarskich są te, które zakłada się na łokcie, ponieważ to właśnie one narażone są na liczne kontuzje, podczas upadków przy dużych prędkościach. Na szczęście ochraniacze narciarskie będą idealnie amortyzować wszystkie upadki i narciarz nie będzie musiał przerywać swojego treningu. Trenerzy zalecają również stosowanie ochraniaczy na plecy, dzięki którym można skutecznie chronić swój kręgosłup. Warto wyposażyć się w proponowane produkty i mieć je w swoim asortymencie narciarskim, ponieważ dzięki temu sportowiec profesjonalnie podchodzi do uprawianej przez siebie dyscypliny sportowej i zapobiega wielu poważnym kontuzjom, które mogłyby go wyeliminować ze świata sportu na długie lata. Z ochraniaczami dba się o lepszą kondycję psychiczną, gdyż narciarz staje na starcie pewny siebie oraz ma pewność, że nawet w razie upadku nie stanie się mu nic złego.Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów