Dobre Narty Hurtownia Dobry Triathlon Dobre Wyprawy

Katalog

Pokrowce na narty

Znaleziono 17 produktów

Bezpieczny transport sprzętu, zapewniają odpowiednie pokrowce na narty.

Każdy pasjonat zimowych wojaży musi dbać o swój profesjonalny sprzęt narciarski przez cały rok. Poza odpowiednim czyszczeniem, dokładnym ostrzeniem czy smarowaniem nart, należy upewnić się, że nie uszkodzą się one wskutek letniego przechowywania w piwnicy czy też podczas dalekiej podróży. W tym celu warto wyposażyć się w dobrej jakości pokrowiec na narty!

Jeśli chcemy by sprzęt posłużył nam przez lata, składowanie nart w garażu bez żadnego zabezpieczenia nie jest najlepszym pomysłem. Zapobieganie wszelkim usterkom, zarysowaniom lub pęknięciom, to nasz priorytet. Przede wszystkim zależy nam na ochronie samego sprzętu, a pokrowce na narty z założenia pełnią właśnie funkcję ochronną. Jednak tego typu akcesoria stanowią również niezawodną osłonę dla otoczenia, w którym trzymamy swój sportowy ekwipunek. Oparte o ścianę narty pozostawiają po sobie liczne zabrudzenia, a lekkie uderzenie sprzętem w bok samochodu prowadzi do powstawania licznych zarysowań. Korzystając z wysokiej klasy pokrowca z łatwością możemy tego uniknąć. 

Na co warto zwrócić uwagę wybierając pokrowiec na narty? Przy wyborze osłony pamiętajmy o jej zastosowaniu: najlepiej stawiać na produkty przystosowane zarówno do przechowywania sprzętu w pomieszczeniu jak i dalekiego transportu nart różnymi środkami transportu. Jakość i wytrzymałość materiałów, to kolejne decydujące cechy. Biorąc pod uwagę okoliczności wyjazdu i warunki atmosferyczne, nie obejdzie się bez tzw. "systemu wentylacji" pokrowca, który umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jednak nie powinno to mieć wpływu na nieprzemakalność. Pomimo licznych otworów ułatwiających wentylację pokrowce na na narty muszą być naprawdę szczelne. To dowodzi, że jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze pokrowca jest jego technologia wykonania. 

Bezpieczne przechowywanie nart to nic innego jak pokrowiec dopasowany do ich rozmiaru. Sprzęt nie powinien swobodnie przemieszczać się w jego wnętrzu. Niektóre pokrowce są wyposażone w pasy zapinane klamrami. Ich celem jest stabilne utrzymanie nart w bezpiecznej pozycji. Natomiast po zewnętrznej stronie osłony doszywane są solidne uchwyty, które mają służyć naszej wygodzie użytkowania. Pokrowce na narty to podstawowy element wyposażenia każdego pasjonata sportów zimowych. Solidne zabezpieczenie pozwoli nam utrzymać sprzęt w dobrym stanie przez kilka kolejnych sezonów. Warto zainwestować w pokrowiec, który będzie dostosowany do naszych potrzeb i pozostanie z nami na dłużej. Stawiajmy na niepodważalną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Dobierz narty Dobierz narty Dobierz narty
Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów Tabela rozmiarów